reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mieszkanka apeluje: tu potrzebne są patrole policji!

Aktualności29.07 o 07:26Komentarzy: 36
Mieszkanka Oleśnicy apeluje do policji o patrolowanie terenu przy ul. Poniatowskiego w Oleśnicy. - Grupa pijaków regularnie zakłóca porządek - alarmuje.- Czy policja nie może od czasu do czasu przejechać uliczką koło ogródków a równoległą do Poniatowskiego? Na rogu boiska koło ogródka i pod garażami codziennie grupa pijaków pije, załatwia swoje potrzeby fizjologiczne, śmieci wyrzucając butelki, puszki i plastikowe kubki. Bywają czasem wulgarni i głośni. Na boisku często bawią się dzieci - alarmuje mieszkanka Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

Brunet wieczorowa pora31.07 o 19:27

Policja jest zajęta.Jest ich za mało, mają słabe wyposażenie, radiowozy w remontach i jest ich za mało. A tak w ogole to sa zarobieni przeciez.

Zgłoś
Lokatorka30.07 o 21:57

Na tyłach Rynku, za Krakusem wieczna melina. Policja wzywana była regularnie bezpośrednio przez numer do komendy. Nikt nie przyjeżdżał. Dopiero 112 robi robotę. Muszą wysłać patrol. Po kilku wizytach na komendzie w tej sprawie, usłyszeliśmy, że musi się coś wydarzyć, żeby policja mogła się tym problemem naprawdę zająć, a mój Mąż może załatwić sprawę osobiście. Bez znaczenia, czy komus stanie się krzywda. To słowa policjanta z naszej komendy. Kpina i robienie z ludzi debili. Totalna znieczulica. To pieprzone menelstwo ma większe prawa od porządnych obywateli. Wszystko im wolno. Szczac, drzeć się, chlać pod oknami, wyzywać i robić problemy. Policja dla nas nie istnieje :/

Zgłoś
Szydełko wyborca PiS30.07 o 21:08

Czarls Bronson by się przydał

Zgłoś
Dddd30.07 o 11:51

Z doświadczenia wiem, że policja dzisiejsza nic nie zrobi bo zwyczajnie przepisy nie pozwalają. Trzeba udać się na komendę i samemu załatwiać pozbycie się problemu. Nie jest to łatwe. Trzeba wzywac policję i sprawdzać czy raporcik napisali, później jeśli się ma dane osobowe zakłócających sprawę powinni kierować do sądu jeśli mandaty wcześniej nie pomogą.

Zgłoś
.30.07 o 11:38

Guma tylko wyleczy tą patole

Zgłoś
Krzysztof30.07 o 09:51

Ja wcale nie popieram policji ani nie jestem policjantem ale połowa komentujących co się tak żali gdyby sami zobaczyli że policjanci wobec tych pijaków użyli gazu lub pałki albo ich skuli w kajdanki sami byście już nagrywali i komentowali ich pracę, zaraz by było dlaczego tak traktują ludzi

Zgłoś
O30.07 o 08:05

I co z tego wczoraj pili na Prostej. Przyjechała patrol, pogadali i pojechali. Owszem towarzystwo się rozeszło, ale dziś powrócą. I tak w kółko.

Zgłoś
123430.07 o 06:27

Czarna niech się wykaże

Zgłoś
... 30.07 o 01:50

Na ulicy Traugutta całymi dniami imprezy na ławkach w bramach i do tego jeszcze nemmbez pozwolenia kebab otwarty do późnych godzin nocnych... Zero policji a już nie wspomnę o podwórko ulicy Traugutta wieczna libacja z głośna muzyka zataczająca się patologia.. Ale na Traugutta są sami patryjoci i ludzie zasad i im wszystko wolno

Zgłoś
fx30.07 o 00:31

W sp6 piją na murku psy szczają na boisku, karawana jedzie dalej...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube