reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Czy uczniowie wrócą do szkół od września? Niepewna sytuacja nauczycieli i uczniów

Aktualności14.07 o 16:22Komentarzy: 36
Rząd nie ma spójnej wersji co do tego, czy od września nauczyciele i uczniowie wrócą do szkół.- Z początkiem września dzieci i młodzież wracają do szkoły - ogłosił szef rządu Mateusz Morawiecki pod koniec czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Natomiast w rozmowie w Radiu Łódź dodał, że jest to "pewna decyzja".

Natomiast minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski tłumaczył "Dziennikowi Gazecie Prawnej", że choć trwają takie prace, to "edukacja zdalna pozostanie". Ostateczna decyzja ma zapaść po konsultacjach z inspekcją sanitarną i resortem zdrowia.

Brak konkretów oznacza problemy wielu szkół, które nie do końca wiedzą, na co się szykować. "Gazeta Wyborcza" wysłała zapytania do MEN m.in. o to, czy nauczyciele i uczniowie mogą spodziewać się wytycznych na nowy rok szkolny. Pojawiła się deklaracja, że prowadzone są prace, aby prowadzić naukę w zwykłym trybie, ale nie podano konkretnych szczegółów.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

Do Ja16.07 o 16:40

Ty nielepszy!

Zgłoś
anty PiS16.07 o 07:56

To nie wchodź, będzie jednego malkontenta mniej

Zgłoś
Ja15.07 o 16:55

Hlupi temat do glupich dyskusji, do wrzesnia daleko a tu stwarza sie sztuczny problem aby tylko idioci typu antypis, iva. Sobek skakali sobie do gardla wpisując brednie, wyzwiska, wulgaryzmy Tak prawde mowiac nie ma po co wchodzic na ten portal.

Zgłoś
Misia15.07 o 11:09

Dostaliście plusy to uczyć swoje dzieci!!

Zgłoś
anty PiS15.07 o 09:32

Rafał Trzaskowski zwyciężył w wyborach prezydenckich dnia 12 lipca 2020 roku i został nowym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej 2020-2030

Zgłoś
anty PiS15.07 o 09:19

PiSowski debil i zboczeniec. Ten kto najwięcej o tym gada samemu ma z tym problemy. Jak rucha się dwóch gejów to kogo wtedy najbardziej boli dupa? PiSowców, katolików i prawaków. Homofoby które ciągle 24/7 naqrwiają o seksie homoseksualnym to w 100% homoseksualiści mający problemy z akceptacją własnych upodobań i jest tutaj kilku takich z PiS właśnie typu ten cwel bez podpisu, podpisujący się jako walewas i podszywacze korzystający z moich podpisów

Zgłoś
Matka15.07 o 07:51

To prawda nauczyciele nic nie mają so powiedzenia. Rodzice trochę więcej a ministerstwo chyba powinno ustalić limity dzieci w klasach- sale są przepełnione w niektórych szkołach i pomyśleć co zrobić z dziećmi i nauczycielami mającymi choroby przewlekłe. Bo oni do szkół nie powinni wracać.

Zgłoś
anty PiS15.07 o 07:41

Walewas pedalska dupa

Zgłoś
anty PiS15.07 o 06:57

Rafał Trzaskowski zwyciężył w wyborach prezydenckich dnia 12 lipca 2020 roku i został nowym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej 2020-2030

Zgłoś
anty PiS15.07 o 06:44

Walewas to cwel. Rafał Trzaskowski i ja jesteśmy hetero

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube