reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Seniorka odpowie przed sądem za niszczenie banerów kandydata [WIDEO]

Aktualności10.07 o 17:25Komentarzy: 78
Krewka seniorka nożem i laską niszczyła plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Teraz sprawą zajmie się sąd.Jak już informowaliśmy, w serwisie Facebook pojawił film, na którym widać jak seniorka najpierw za pomocą niewielkiego noża niszczy plakat Rafała Trzaskowskiego, który w drugiej turze zmierzy się z Andrzejem Dudą w wyborach na prezydenta. - Zdarzenie to miało miejsce na rynku w Twardogórze - informuje czytelnik.

- Czemu niszczy pani ten plakat wyborczy? - zapytała nagrywająca. - A to mój prezydent? Czemu on tu wisi? Na debatę wczoraj nie przyszedł. Ja mu dam, sku*****! - krzyczała agresywna seniorka. W końcu przeciwko materiałowi kandydata w ruch poszła laska.

Wiemy, że sprawa trafi do sądu. - W nawiązaniu do incydentu związanego ze zniszczeniem w Twardogórze 7 lipca dwóch plakatów wyborczych kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego, informuję, że z informacji uzyskanych z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, ustalono sprawcę tego zdarzenia. Jednocześnie został przesłany do Sądu Rejonowego w Oleśnicy - Wydział II Karny, wniosek o ukaranie sprawcy tego czynu z art. 67 par. 1 kodeksu wykroczeń - informuje osoba, która zgłosiła policji całą sprawę.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (78)

utylizacja 17.07 o 08:43

no i babka do pieca ...? kolega dorysowal wasa dudzie i dostal mandat i sprawa w sadzie a za zniszczenie mienia co stara dostala ,odpowiedziala juz za swoje odpalay?

Zgłoś
blizej 6012.07 o 23:27

Piotr ratu PIS mi nic nie dał a Trzaskowski nie okradł. Co mam zrobić nieszczęsny ?????

Zgłoś
blizej 6012.07 o 23:24

Proponuję złożyć się na abonament, który pozwoli lepiej obeznać si e z aktualną sytuacją w POLSCE

Zgłoś
gri12.07 o 19:05

dobrze ze ta Pani nie ma neta i nie czyta glupich portali. swoja droga to nagrywajaca baba ma nierowno w bance. bo mogla to zglosia a nie robic gwiazde mediow z schorowanej staruszki. ciekaw jestem jak by to jej matce sie przydazylo co by czula?

Zgłoś
kasia12.07 o 18:58

do jo.Babuleńka dopiero szła do kościółka

Zgłoś
m312.07 o 10:13

największą karą dla babci będzie zakaz głosowania w niedzielę i wygrana Trzaskowskiego

Zgłoś
Jaro11.07 o 12:33

Widać jak seniorzy są agresywni. Bandyckie zachowania seniorów są wynikiem szczucia przez TVP i ogłupianiem wyborców.

Zgłoś
Obiektywny?11.07 o 11:51

[email protected] W Warszawie straż zrywała plakaty , które wisiały w niedozwolonym miejscu i ukarany powinien być komitet, którego plakaty tam wisiały czyli komitet wyborczy PAD-a. A babcia? cóż bywają i takie z których energia uchodzi po naładowaniu przez szczujnię TYP. Myślę, że sąd będzie bardziej wyrozumiały i obiektywny bardziej niż niektórzy komentatorzy żądający prawie przywrócenia kary śmierci.Ot babcia huligan i tyle. Swoją drogą: Babcia ma jaja!!!

Zgłoś
Ala11.07 o 11:36

Tylko niech sąd głupią babę ukarze tak na roczną emeryturę. Pisowcy co wyście zrobili? Ciemna ,stara, głupia baba niszczy plakaty, śmiem twierdzić, że w niedzielę poleci do komunii. Morawiecki wie co robi wysyłając tych oszołomów na wybory.

Zgłoś
Tak jest11.07 o 10:02

Babka wywija lagą, a w kolejce do apteki mdleje taka słaba!!!!!!! a przykładnie ukarać najlepiej pracami społecznymi na rzecz miasta bo jak widać silna jest jak tur !!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube