reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

ZDP informuje o jutrzejszym zamknięciu drogi

Aktualności3.07 o 17:25Komentarzy: 1
Zarząd Dróg Powiatowych informuje o zamknięciu drogi do Sądrożyc.***

Zarząd Dróg powiatowych informuje, że w związku z realizacją inwestycji na drodze 1470D, na odcinku Sądrożyce - Drogoszowice (do ostrego zakrętu w miejscowości Drogoszowice) w dniu 04.07.2020 r. (sobota), nastąpi całkowite zamknięcie tej drogi.

Ograniczenia będą występować od godziny 7:00 - 19:00 i są spowodowane układaniem na tym odcinku drogi, warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni. O kolejnych utrudnieniach w ruchu związanych z realizacją przedmiotowej inwestycji, będziemy na bieżąco informować. W ramach zadania pn.: "Remont drogi poprzez wykonanie nakładki bitumicznej na drodze powiatowej nr 1470D (etap 2 - Drogoszowice, Sosnówka)" zostanie wykonana nowa nawierzchnia na odcinku 5,1 km i z uwagi na swój zakres jest to jedna z większych inwestycji drogowych ostatnich lat, wskazana do realizacji przez aktualne Władze Powiatu Oleśnickiego.

Cały zakres inwestycji zrealizowanej w latach 2019 – 2020 to odcinek drogi 1470D o łącznej długości ok. 7 km, której koszt wykonania to blisko 2 600 000 zł. Sama droga 1470D jest jednym z głównych ciągów komunikacyjnych w powiecie (droga klasy Z) koncentrującym ruch na całym swoim odcinku. Wykonanie tej drogi jest elementem jednego z głównych priorytetów jakie postawiły sobie władze powiatu oleśnickiego (Zarząd Powiatu oraz Rada Powiatu Oleśnickiego), dotyczącego poprawy infrastruktury drogowej w powiecie oleśnickim. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy kierowców o wyrozumiałość.

Krzysztof Górecki
Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

antyPis3.07 o 22:09

Nie ma sprawy

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube