reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Plakat promujący kandydata w gablocie. Czytelnik alarmuje, gmina wyjaśnia

Aktualności1.07 o 12:48Komentarzy: 114
Za szybą w gminnej gablocie ktoś umieścił plakat promujący jednego z kandydatów na prezydenta. Samorząd uważa, że zamek w niej jest zepsuty i nie wiadomo, kto go tam umieścił.- Chciałabym zgłosić problem. W Boguszycach (koło sklepu, naprzeciwko kościoła) na tablicy ogłoszeń gminy Oleśnica, urzędnik który ma do niej dostęp, w zamykanej na klucz gablocie-za szybą umieścił plakat wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta RP - informuje czytelnik, który przesłał nam zdjęcie ilustrujące plakat z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego.

Nasz rozmówca uważa, że mogło dojść do złamania kodeksu wyborczego i przypomina, że urząd gminy nie może prowadzić agitacji. Przedstawiciel gminy nie wie, kto wywiesił materiał. - Według informacji od pani sołtys Jadwigi Bodo, zamek jest zepsuty i tym samym gablota stała się publiczna - mówi nam Krzysztof Skórzewski, zastępca wójta i sekretarz gminy.

Zapewnia przy tym, że plakat został już ściągnięty. Przypomniał również o możliwości zaklejania okrągłych słupów ogłoszeniowych przez komitety wyborcze, na co akurat samorząd wyraził wcześniej zgodę.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (114)

.wczoraj o 14:15

anty pis, lecz się człowieku!

Zgłoś
anty PiSwczoraj o 14:12

piotr zatłukę cię śmieciu

Zgłoś
brak słówwczoraj o 13:47

jak Trzaskowski wygra wybory to tacy ludzie jak antypis wyjdą na ulicę. To jest straszne :(

Zgłoś
@wczoraj o 12:39

Ty też idź na spacer,a nie komuś radzisz!

Zgłoś
PIOTRwczoraj o 12:25

pies to fajne stworzenie, antyPIS ty z nienawiści siebie zniszczysz, wyluzuj trochę, idź na spacer do parku, poogladaj ptaszki, meżesz je nakarmić, życzę ci miłego dnia, zrób sobie przerwę z TVAłszenem to ci dobrze zrobi

Zgłoś
anty PiSwczoraj o 12:00

piotr ty psie PiSowski zniszczę cię

Zgłoś
PIOTRwczoraj o 10:45

anty PIS przedawkowłeś TVAŁszen, jesteś tworem Michnika i stokrotki Olejnik, pisać takie rzeczy o 6.24 to czeba miec nieźle naj...ne pod sufitemi. Nie wiem co bierzesz, ale chyba Nitras ci to dostarcza. Współczuje człowieku wykończysz się. weź tego więcej i idź spać.

Zgłoś
anty PiSwczoraj o 06:24

Dla was PiSowskie wszy nie ma żadnej tolerancji, szacunku ani kultury bo na to nie zasługujecie, a dbać to każdy ma sam o siebie a nie o każdego człowieka i rząd i państwo również nie są po to by o kogoś dbać bo ja nie na to płacę podatki

Zgłoś
Polka2.07 o 19:49

Oto wlasnie przyklady dzielenia Polakow przez przeciwnikow A.Dydy i Pisu. Tu właśnie widac ta POwska kulturę, tolerancję, inteligencję, dobroc dbalosc o kazdego czlowieka. Tu widac ta POwska patologię.

Zgłoś
anty PiS2.07 o 16:57

MKS i bardzo dobrze bo nie można wieszać plakatów tego śmiecia, cwela i skur.wysyna andrzeja dudy (celowo z małej). On i jego wszyscy wyborcy będą wisieć jak swego czasu Mussolini

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube