reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kolejne przypadki koronawirusa w powiecie oleśnickim

Aktualności1.07 o 10:38Komentarzy: 9
Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu poinformował o kolejnych zakażeniach koronawirusem w regionie.- Szanowni Państwo, mamy 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatu oleśnickiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 2924. Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego: liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 1234, liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 487, liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 190 - podaje Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Efa2.07 o 01:43

Jestem ciekawa czy ludzie którzy nie wierzą w koronawirusa również nie wierzą w bakterie alergie i w to że Ziemia jest okrągła. Przecież nie widzieli niewierni Tomasze

Zgłoś
mieszkaniec1.07 o 22:46

a to nie sklepowa tylko właścicielka na Paderewskiego ona tam prowadziła sklep i obsługiwała klientów

Zgłoś
czytelnik1.07 o 22:43

uważajcie bo w Smardzowie też może być bo miała z nimi kontakt córka prowadzi tam sklep

Zgłoś
Okolice twardo..... 1.07 o 16:25

Jaka sklepowa z jakiego sklepu co ty za głupoty tu wypisujesz... Ten wirus padł wam na głowę

Zgłoś
Legion 19791.07 o 14:28

*Oczywiście miało być NIE SKAZUJ! literówka.

Zgłoś
Legion 19791.07 o 14:27

@Nemo, pisałem/apelowałem już tu wielokrotnie o to samo i w 90% spotykałem się jedynie z negatywnym odezwem w stylu " jak chcesz nosić pajacu to sam noś maseczki...", smutna i realna niestety postawa polskiego społeczeństwa, szczególnie młodego pokolenia... MIMO TO JA TAKŻE PROSZĘ I APELUJĘ, NOŚMY MASECZKI,PRZYNAJMNIEJ W SKLEPACH I URZĘDACH!!! SĄ LUDZIE STARSI I CI Z OBNIŻONĄ ODPORNOŚCIĄ-TAKIE OSOBY SĄ W KAŻDEJ RODZINIE I KAŻDĄ Z TYCH OSÓB MOŻE TO ŚWIŃSTWO DOPAŚĆ, WIĘC POMYŚL O SWOICH BLISKICH,SĄSIADACH,ZNAJOMYCH I SKAZUJ ICH NA ŚMIERĆ!

Zgłoś
matka1.07 o 12:31

powiat oleśnicki tzn. gdzie????????????? a sklep z ul. Paderewskiego? czekali 2 tyg. żeby ogłosić , że sprzedawczyni zmarła na koronawirusa. ile osób zostało zakażonych??????????? Nigdy z tego nie wyjdziemy

Zgłoś
Nemo1.07 o 12:27

Sorrki. Literówki mnie zamęczą. Ale to przez Was. Pewnie koronawirus rzucił mi się na oczy. Pozdro.

Zgłoś
Nemo1.07 o 12:25

Ludzie, ogarnijcie się. Noście maseczki i trzymajcie dystans. W przeciwnym razie u nas epidemia skończy się najpóźniej. Czy musi koniecznie umrzeć ktoś z waszych bliskich, żebyście przejrzeli na oczy. Noście maseczki i stosujcie się do zaleceń. Wówczad o zakażenie jest naprawdę trudniej. Pizdro.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube