reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uwaga, kierowcy! Mniejsza dopuszczalna prędkość na drodze do Wrocławia

Aktualności30.06 o 13:22Komentarzy: 15
Obniżono maksymalną dopuszczalną prędkość na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. O ile?- Maksymalna dozwolona prędkość dla samochodów osobowych została zmniejszona na całej AOW, czyli między węzłami Wrocław Południe, a Wrocław Psie Pole. Od ubiegłego piątku można na tym odcinku jechać do 120 km/h, a nie jak wcześniej - 140 km/h. Dozwolona prędkość dla ciężarówek się nie zmienia i wciąż wynosi 80 km/h - informuje portal gazetawroclawska.pl.

- O to, by na AOW wprowadzić ograniczenie prędkości walczył społeczny komitet "Stop hałasowi we Wrocławiu". Aktywiści postulowali także, by na obwodnicy pojawił się również odcinkowy pomiar prędkości. GDDKiA przychyliła się do tego wniosku - czytamy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

KK1.07 o 08:25

Do @On: nie wiem czy wiesz ale już klamka zapadła że na całej AOW będzie odcinkowy pomiar prędkości. Tak więc nie będą musieli tego kontrolować. Samo się będzie kontrolowało. A przy okazji kasiura będzie spływać ciągłym strumieniem.

Zgłoś
Kierowca1.07 o 05:43

Kierowcy, teraz my walczmy, zbierajmy podpisy o przywrócenie autostradowej prędkości na A8! Nas jest więcej!!!

Zgłoś
Stefan1.07 o 00:41

No to jeszcze tylko buspas i progi zwalniajace i bedzie komplet!!!

Zgłoś
...30.06 o 23:56

A do 30 ograniczyć, więcej pisowski rząd na mandatach dorobi na menelowe +

Zgłoś
cdman30.06 o 22:26

No paranoja, na autostradzie 3 pasmowej, których nawiasem mówiąc i tak jest mało - 120km/h. Na autostradzie do Niemiec 110km/h. Zgadzam się z osobami, które krytykują ten pomysł. Uważam, że kupując dom/działkę przy AOW musieli się z tym liczyć, bo teraz rozumiem, każdy kto mieszka przy torach ma tą samą możliwość ograniczenia prędkości pociągów, bo koła za głośno stukają? Wszedłem na stronę tego ruchu/akcji/ stowarzyszenia czy jak to się nazywa i mówią, że niebezpiecznie, bo na zjazdach są korki. No są, bo zjazdy projektował chyba jakiś przedszkolak kredkami.

Zgłoś
Jan30.06 o 21:53

Strugali kozaka, że kupili mieszkanie, fajna lokalizacja, elegancki dojazd do głównych dróg szybkiego ruchu....A tu czar prysł, bo głośno, śmierdzi coś w nocy szumi i się doszukują jak innym też uprzykrzyć....A tu wolniej nic nie da

Zgłoś
ki30.06 o 20:54

tu trzeba wydzielić jeden buspas

Zgłoś
PO30.06 o 16:27

Komentarze chyba piszą same łyse buraki w dresach.????

Zgłoś
Zenek30.06 o 15:31

Może wprowadzić STOP idiotom?

Zgłoś
On30.06 o 15:00

Przecież i tak nie będą tego kontrolować ...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube