reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Konferencja wojewody i burmistrza. 5,6 mln zł wsparcia dla Oleśnicy [WIDEO]

Aktualności30.06 o 10:08Komentarzy: 56
5,6 mln zł wsparcia z Funduszu Inwestycji Samorządowych otrzyma miasto Oleśnica.Dzisiaj na oleśnickim rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem wojewody Jarosława Obremskiego i burmistrza Jana Bronsia. Jak się dowiedzieliśmy, samorząd otrzyma 5,6 mln zł wsparcia z Funduszu Inwestycji Samorządowych.

Jak oświadczył wojewoda, środki zostaną przekazane w ramach walki z epidemią koronawirusa. Mają uzupełnić straty, które z powodu mniejszych wpływów otrzymało miasto, a pieniądze zostaną przeznaczone na dokończenie realizowanych inwesytcji.

- Dziękuję za wsparcie i zrozumienie oleśnickich problemów - mówił J. Bronś.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (56)

jojowczoraj o 11:34

Ujta!..Ujta..Kaleciński znów powiedzioł za co bedzie w kozie siedzioł. już ta etylina i smary całkowicie mu łepetynę zniscyły i mózg mu wyparował i biadoli ble, ble. Ex komuch a obecnie skrajny lewak, ochrzczony ATEISTA dobiega ostatnich lat życia. Jako wojak LWP, żyło mu się dostatnio i dla tego nie może pogodzić się z faktem, że komuna i PZPR, już dawno odeszła do lamusa a resztki jej jak on, tylko d o g o r y w j ą, dla nas na szczęście!!!

Zgłoś
hue hue1.07 o 11:09

Perturabo, Antypis, Edmundowiczu Bronś wyraźnie prze do koalicji z PiS, co wy na to? Aż mi was szkoda, okazuje się, że Bronś zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy. Już koledzy, przyjaciele z PO nie są mu potrzebni? Och jaka szkoda, a taka piękna koalicja była..... .

Zgłoś
Edmund Kaleciński1.07 o 11:08

A wiecie czemu mafii watykańskiej nikt nie tyka ? Ich gardła jedynie chleją wielkie ilości alkoholu. Wiecie na jakie sumy okradli państwo polskie, w imię Boga, i w imię własnych interesów ? A policzyliście demagodzy ile z państwa wyrwali pisowcy dla kolesi ustawionych w rozbuchanej państwowej sferze ? A kto pokryje straty wynikłe z działań PiS w kampanii wyborczej przez Sasina, Szumowskiego itp. Miała być "dobra zmiana", jest ? A jak wygląda dług publiczny.

Zgłoś
!1.07 o 08:22

Tylko tyle miał do powiedzenia burmistrz? Może tak pochwalilby rząd, premiera Morawieckiego i prezydenta Dudę, ma za co!

Zgłoś
ta1.07 o 07:21

odniosę się niektórych wpisów tak to nie kasa PiS ale wcale nie musiał dawać tych pieniędzy dla miasta bo tu pracują włodarze którzy bezwględnie walczą z rządem i nie wpółpracują z nim

Zgłoś
szkoda1.07 o 07:16

po co daliście pójdą na pensje i mega wypasione premie w ratuszu resztę przeznaczą na wakacje ten człowiek tylko działa we własnym interesie

Zgłoś
;)1.07 o 06:20

We wschodniej Polsce takie miasteczka otrzymują promesy na kwoty 3 albo 4 razy większe... pamiętajcie że to tylko promesa ;)

Zgłoś
ChwdPO1.07 o 06:14

Co z tego jak polowe rozkradną jak kase z gkn- u

Zgłoś
To pewne 30.06 o 23:14

Gdyby wojewoda wiedział co Bronś robił na początku pandemii to to zmieniłby zdanie.

Zgłoś
PO złodzieje 30.06 o 23:04

"Reżim" PiSowski ratuje Oleśnicę. Za PO słyszeliśmy tylko "pieniędzy nie ma i nie będzie"

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube