reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Piłkarskie rozpoczęcie wakacji w Dobroszycach [ZDJĘCIA]

Sport30.06 o 09:17Komentarzy:
W Dobroszycach odbył się piłkarski turniej z okazji rozpoczęcia wakacji.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaW minioną sobotę na stadionie przy ulicy Kolejowej w Dobroszycach odbył się turniej z okazji rozpoczęcia wakacji. Drużyny rywalizowały w dwóch turach - porannej i popołudniowej.

Zagrały drużyny Spartana Wrocław, Parasola Wrocław, Free Kids Zawonia, AP Twardogóra Roberta Szczota, Pogoń Oleśnica, KS Stronia, UKS Bierutów, Perła Węgrów oraz drużyny gospodarzy. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a 15 graczy zostało wyróżnionych indywidualnie.

- Dużo emocji, bardzo fajne zawody - podsumowuje Marek Wiergowski, prezes Akademii Dąb Dobroszyce. - Turniej organizowaliśmy po raz 4, tym razem przy wsparciu firmy Keeza. Ze względu na panujące obostrzenia, nie miał on takiego rozmiaru jak w poprzednich latach, ale same zawody się udały. Pogoda dopisała, było dużo radości, zabawy, emocji i pięknych goli. Był to ostatni turniej, który organizowałem w roli prezesa Akademii Piłkarskiej w Dobroszycach. Ze względu na swoje inne zajęcia, musiałem niestety zrezygnować z tej funkcji. Szkółkę prowadziłem przez cztery lata, w tym czasie udało się zorganizować sporo wydarzeń piłkarskich w Dobroszycach, przez Akademię przewinęło się przeszło 100 młodych piłkarzy. Uważam, że był to dobrze wykorzystany czas. Dziękuję wszystkim z którymi w tym czasie przyszło mi współpracować i życzę powodzenia zaangażowanym w piłkarskie życie w Dobroszycach - podsumowuje.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube