reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oficjalne i pełne wyniki wyborów prezydenckich

Aktualności30.06 o 09:06Komentarzy: 15
Przedstawiamy oficjalne i pełne wyniki wyborów prezydenckich przekazane przez Państwową Komisję Wyborczą.Poniżej dane Państwowej Komisji Wyborczej ze 100% obwodów.

Andrzej Duda - 43,5%
Rafał Trzaskowski - 30,46%
Szymon Hołownia - 13,87%
Krzysztof Bosak - 6,78%
Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,36%
Robert Biedroń - 2,22%
Stanisław Żółtek - 0,23%
Marek Jakubiak - 0,17%
Paweł Tanajno - 0,14%
Waldemar Witkowski - 0,14%
Mirosław Piotrowski - 0,11%

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

Edek1.07 o 10:36

Głosowałem i będę głosował tylko i wyłącznie na Pana Dudę. Trzaskowski potrafi przemawiać ale nic konkretnego nie potrafi powiedzieć, same ogólniki , atakowanie i straszenie PiSem ludzi.

Zgłoś
Eliza1.07 o 10:30

Nemo- zgadzam się z tym co napisałeś. Wiele osób nie zauważa , że ma wokół siebie najblizsze osoby , którym ubliża głosząc swoje nienawistne tezy. Po prosty hipokryzja i tyle.

Zgłoś
Elka1.07 o 10:23

Nieważne która opcja wygra , ważne żeby dbano o kraj, gospodarkę , suwerenność kraju i rodziny polskie. Powinna być zgoda a nie sianie nienawiści i licytacji kto jest gorszy. Ale o czymś takim to można sobie tylko pomarzyć, za dużo w ludziach jest negatywnych uczuć i pragnienie dokopania inaczej myślącym.

Zgłoś
poszkodowany1.07 o 07:14

Kaczyzm musi zniknąć z Polskiej demokracji wyborco pomyśl zanim zagłosujesz

Zgłoś
okradziony emeryt przez pis i 1.07 o 07:12

Tylko nie Duda ja za 42 lata ciężkiej pracy w tym warunki szczególne moja emerytura minimalna, głodowa . a zwykły ksiądz nie płacąc podatków ma 5 tysięcy , a biskup ma 10 tysięcy emerytury też nie płacąc podatków

Zgłoś
Jane 30.06 o 21:00

Głosować na Dude to tak jakby głosować na Kaczora ;(

Zgłoś
Nemo30.06 o 15:22

W innym miejscu nikt się nie pokwapił o reakcję - tekst wkleiłem powtórnie tutaj...

Zgłoś
Nemo30.06 o 15:20

?Nad Kapuletich i Montekich domem. Spłukane deszczem, poruszone gromem?,... mam kilka pytań do dwóch zwaśnionych rodów. Skoro ludzie są tak podzieleni i temperatura dyskusji jest aż tak wysoka, to czy taka sama gorączka panuje u Was w domach? Bo nie można założyć, że rodziny są tak bardzo zgodne albo za, albo przeciw, albo za a nawet przeciw. Czy zagorzali zwolennicy Dudy ? swojego wujka, czy ojca, jeśli ma poglądy liberalne i prounijne, oblewają nieczystościami LGBT z oczyszczalni Czajka? I odwrotnie. Jeśli ktoś jest zwolennikiem Trzaskowskiego, to czy mówi swojej mamie, która głosuje na Dudę, że jest nieukiem, ma ptasi móżdżek, etc. W moim otoczeniu natomiast jest bardzo ciekawie. Zwolennicy PO, Hołowni, itd. bardzo chętnie podejmują dyskusję. Ci, których podejrzewam o to, że głosują na PIS, szybko zmieniają temat. Mówią, że polityka ich nie interesuje, że się zastanawiają i nie wiedzą na kogo głosować. Myślicie, że z uwagi na to, że realizuję tym ludziom szereg ważnych potrzeb, to po prostu nie mają śmiałości powiedzieć mi, że .... no sami wiecie?? Już nawet czasem się zastanawiam, czy na pewno wszyscy są ze mną szczerzy. Odnoszę wrażenie po rozmowie z jednym lub drugim, że nikt nie głosuje na PIS. To skąd wobec powyższego Duda uzbierał aż osiem i pół miliona głosów? Gdzie są ci ludzie, skoro ich nie ma? To by było na tyle przemyśleń. Idę na kawę, skoro mam urlop, to trzeba skorzystać. Może chociaż na jedną z wątpliwości ktoś zaraz odpowie? Pozdro.

Zgłoś
JW.30.06 o 14:43

Glosujcie na Dudę, a wszystko będzie dobrze

Zgłoś
.30.06 o 13:43

duda tylko za kraty sie nadaje

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube