reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kinokawiarnia Spirala przenosi się do GOK-u w Dziadowej Kłodzie

Kultura30.06 o 08:02Komentarzy:
Kinokawiarnia Spirala przenosi się do Gminnego Ośrodka Kultury Dziadowa Kłoda. Jakie atrakcje czekają na widzów?* * *

Dobrze znana oleśnickim pochłaniaczom kultury niebanalna Kinokawiarnia Spirala, po ponad 5 latach przenosi się pod skrzydła Gminnego Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie i staje się KINEM GOK.

Wraz z Panią dyrektor Weroniką Gontarz, będziemy kontynuować ambitny repertuar, w którym, kinoman w każdym wieku, znajdzie dla siebie coś interesującego. Mamy masę pomysłów, więc nie będziecie się nudzić.

KINO GOK będzie żyło. Będzie działało 5 dni w tygodniu po 3 seanse dziennie, a co tydzień przynajmniej jedna premiera filmowa!!!

Możecie liczyć na dużo kina polskiego i europejskiego. Cykle skierowane do konkretnego widza, takie jak: wakacyjne poranki dla najmłodszych, kino plenerowe, cykl filmów niemych z muzyką na żywo, seanse dla Uniwersytetu III Wieku, edukacja filmowa dla przedszkoli i szkół już od września. Liczne festiwale i przeglądy filmowe (w lipcu Festiwal ON ART), Festiwal O!PLA (festiwal filmów animowanych), KINO DOK(przegląd kina dokumentalnego) WATCH DOCS i wiele innych imprez nie tylko filmowych. Sporo wydarzeń będzie bezpłatnych np. raz w tygodniu Kino Disneya czy Multiplex, festiwale i przeglądy.

Kameralna i przytulna sala z dużym ekranem i wygodnymi fotelami pomieści pond 30 osób. Ta sala jest dla Was, bez reklam, popcornu i przypadkowych widzów.

Śledzić nas można na Facebooku: Gminny Ośrodek Kultury w Dziadowej Kłodzie lub KINO GOK Dziadowa Kłoda. ZAPRASZAMY OD 4 LIPCA DO DZIADOWEJ KŁODY!!!

Kinokawiarnia Spirala

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube