reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Wyniki prezydenckiej ankiety portalu MojaOlesnica.pl!

Aktualności30.06 o 08:23Komentarzy: 333
Kto po drugiej turze wyborów powinien zostać prezydentem Polski? Publikujemy wyniki ankiety portalu MojaOlesnica.pl.Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. W skali całego kraju Andrzej Duda otrzymał 43,67% głosów, a Rafał Trzaskowski - 30,34%. To oznacza, że obaj wezmą udział w drugiej turze wyborów, która odbędzie się 12 lipca.

Portal MojaOlesnica.pl przeprowadził ankietę na Facebooku odnośnie tego, kto powinien zostać prezydentem. Wzięło w niej udział 3,3 tys. osób. 73% respondentów opowiedziało się za R. Trzaskowskim, a 27% za aktualnie urzędującym prezydentem A. Dudą.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (333)

ktotoszyn2.07 o 12:58

tak paplającego bez sensu jak Duda to ze świecą szukać i na pewno Trzaskowski go nie przebije. pomijam fakt, że Trzaskowski mówi płynnie po angielsku i francusku, a Duda... no cóż, duka i to bez ładu i składu

Zgłoś
Betty2.07 o 09:58

Kto to szyn, a ty na pewno zagłosuję na zadufanego w sobie narcyzm, który jak będziesz potrzebował pomocy np. jak ci ulewa zaleje albo spali ci się dom to cie oleje, bo będzie np. na nartach. Będziesz głosował na kogoś kto tylko gada i gada , krytykuje innych a sam ma zaniki pamięci i nie pamięta ze nawet posłem był. Gdybyś słuchał co mówi Duda to byś bzdur nie pisał o nim. Ale cóż, gdyby głupota umiała fruwac, to byś latał wysoko jak gołąb!

Zgłoś
ktotoszyn2.07 o 08:44

tak się zastanawiałem jak to możliwe, że tylu ludzi głosuje na Dudę i już wiem! tchórze (którzy boją się wszystkiego co inne: Europy, uchodźców, LGBT) po prostu głosują na tchórza (który boi się debaty) !!!

Zgłoś
X1.07 o 22:32

Holownia zdradził swoich wyborcow. Tak krytykowal PO i Trzaskowskiego a teraz ofdaje mu glos? Chyba swoj bo my nie. I nigdy wiecej nie będę glosowac na Holownie zdrajcę.

Zgłoś
Ktoś1.07 o 19:50

@Eliza "Samo gadanie o wszystkim i o niczym." No to zupełnie jak twój komentarz, zero konkretów ------------- "Ciągła krytyka Pana Dudy a wychwalanie siebie i mówienia jakim super prezydentem on będzie." -- Przecież w takim samym stylu można napisać o Dudzie. ------------"Nie potrafi zarządzać Warszawą a chce Polską zarządzać? "-- W jaki niby sposób? Nie podajesz żadnych konkretów, tylko non stop niemerytorycznie atakujesz kandydata"---------------"Moja babcia tak mówiła , że krowa która dużo ryczy to mało mleka daje. To powiedzenie jest określeniem działania Trzakowskiego." -- Mam ci przypomnieć kto najbardziej podnosi głos i kto używa najwięcej emocjonalnych i propagandowych hasełek czy może sama już do tego dojdziesz?

Zgłoś
Ktoś1.07 o 19:45

@Elf No niezły eufemizm na zakończenie w 100% stronniczej i bardzo szkodliwej obecnej publicznej telewizji, która nie robi nic poza sianiem propagandy. Do tego opłacanej z budżetu państwa, przejadającej więcej pieniędzy niż trzeba i kompletnie nietrzymająca się żadnych reguł. Bo jak wiemy telewizja publiczna przekształcona w telewizję partyjną to jest filar każdej demokracji.

Zgłoś
Olesniczanka1.07 o 19:42

Mój Prezydent Andrzej Duda.

Zgłoś
?1.07 o 19:39

Pralka ma program. A Ken Cackowski ma?

Zgłoś
#1.07 o 19:16

Obrońcy cykora dostaliście palec lichockiej pół godziny temu!

Zgłoś
ktotoszyn1.07 o 19:15

@Nigdy więcej: poczytaj dokładnie albo zapytaj w Solidarności jaka jest sytuacja w Locie po 5 latach pisowskich rządów: zero pieniędze w kasie, masa ludzi na śmieciówkach i jeszcze mieli kupić Condora, pamiętasz sukces ogłaszany przez Morawieckiego???

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube