reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Będzie druga tura wyborów! Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim

Aktualności28.06 o 21:01Komentarzy: 157
Znamy wstępne sondaże wyborów na prezydenta Polski. Andrzej Duda w drugiej turze zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim.Dzisiaj odbyły się wybory na prezydenta Polski. O stanowisko ubiegali się Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.

Lokale wyborcze były czynne od godziny 7 do 21. W samym powiecie oleśnickim uprawnionych do głosowania było 82 580 osób. Ze wstępnych sondaży wynika, że do drugiej tury przeszli aktualnie urzędujący prezydent A. Duda oraz prezydent Warszawy R. Trzaskowski. Głosowanie odbędzie się 12 lipca.

Sondaż exit poll przeprowadzony przez Ipsos:

Andrzej Duda - 41,8%

Rafał Trzaskowski - 30,4%

Szymon Hołownia - 13,3%

Krzysztof Bosak - 7,4%

Robert Biedroń - 2,9%

Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,6%

Marek Jakubiak - 0,5%

Waldemar Witkowski - 0,3%

Paweł Tanajno - 0,3%

Stanisław Żółtek - 0,3%

Mirosław Piotrowski - 0,2%

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (157)

Bieda1.07 o 02:54

Wtej Olesnicy mieszkają jacyś zawistni i chamy tak wypisywać brak za grosze kultury jaka kultura jak mieszkają 50 procent Ukraińców i buraków drugie 50procent Oleśnica otoczona jest wiochamidokola to są chamy ze wsi to widać i słychać nie potrafią ortograficznie pisać natomiast strasznie się madruja dużo jest kapusiow taka prawda to jest zakłamanie i wrodzone chamstwo

Zgłoś
###30.06 o 16:38

Trzaskowski to zdalny prezydent Warszawy - potop nastał dla jego zwolenników, szkoda tylko tych starszych ludzi, a brać się do roboty ty szambo nurku.

Zgłoś
.29.06 o 22:10

Znaku zapytania, bo to nie jest takie proste, na dochodzenia, śledztwa potrzeba długich lat, to są niezwykle przebiegli ludzie, tworzyli spółki, później spółki córki, przelewali pieniądze z konta na konto, t.zw. słupy pozwalały im tworzyć spółki na krótką chwilkę żeby w krótkim czasie ją zlikwidować i miliardy przepadły jak kamień w wodę. Po pewnym czasie jakiś pijaczek dowiadywał sie ,że byl.prezesem czegoś tam co już nie istnieje, ponadto jest zbyt krótka ławka kadr, w tym prokuratorów którzy chcą ścigać przestępców z tamtego układu.

Zgłoś
q29.06 o 19:12

PO podobno kradło - kogo superminister Ziobro (ma w kieszeni sądy i prokuraturę) skazał? Jakie dokumenty pokazał? A takich dokumentów mnóstwo pokazują posłowie opozycji o TKM PIS, tylko prokuratura się nie spieszy, służby specjalne też węszą za opozycją i na złodziei nie zwracają uwagi. Widzieliście materiał dziennikarski o kryptowalutach? - Dziennikarze dawali oszustów, którzy chcieli im dać 1 000 000 zł łapówki "na tacy", jak już była akcja policji, żeby aresztować w trakcie jej wręczenia, to prokuratura nie wydała na nią zezwolenia...bo nie. Takie jest to państwo, doimy ile się da, a ciemny ludek cieszy się ochłapkami, za które będzie płacił z nawiązką przez następne 30 lat.

Zgłoś
KW.29.06 o 17:00

Nie byłem na głosowaniu , ale teraz pójdę i zagłosuje na Dudę , wolę jego , niż kogokolwiek z platformy , bo nie są wiarygodni.

Zgłoś
bolek29.06 o 16:27

12 lipca trzaskanie Dudy, hi...

Zgłoś
Ehh29.06 o 15:05

Człowiek przyszłości nie powinien się związywać z tak skompromitowaną partią jak PO, niech tworzy coś własnego. Partiom dziękujemy!

Zgłoś
sołtys Goli Wielkiej29.06 o 14:06

do wyborca dzisiaj o 09:55, odpowiadam na tyle na ile potrafię ukończył studia jest wykładowcą akademickim włada biegle kilkoma językami obcymi wygrał wybory prezydenckie na urząd prezydenta Warszawy ma żonę, dwoje dzieci i ma charyzmę do samodzielnego sprawowania urzędu prezydenta Rzeczpospolitej, pomimo licznej i natarczywej krytyki nie obraża się na ludzi. W momentach kryzysowych panuje nad emocjami.Wiem,że to jest dużo dla mnie, może być mało dla każdego kto nie chce widzieć w Trzaskowskim człowieka przyszłości, kto jedyne co potrafi to zapiekle obrażać się na innych. pozdrawiam

Zgłoś
X29.06 o 11:28

PIS JEST cwany dadza wOlesnicy tym nawiedzony i chorym co mają pod sufitem z czacha Już lekarz nie pomoże dostaną wszystko za darmo czekajcie jak wygra Pis to nie wtej kadencji nie wygra wygra Trzaskowski jeszcze raz Trzaskowski

Zgłoś
?29.06 o 10:16

Skoro PO tyle kradło i takie afery miało to dlaczego PIS tylko o tym mówi i z niczego ich nie rozliczy? Mając ziobre, sądy, tk, sn? Tylko kończy się na gadaniu i nagonce w tvpis

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube