reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Relikwia św. Jana Pawła II w Oleśnicy

Aktualności28.06 o 07:41Komentarzy: 38
Publikujemy komunikat parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty na temat relikwii Jana Pawła II w Oleśnicy.***

Uroczystość instalacji relikwii św. Jana Pawła II w naszej parafii rozpoczniemy Mszą św. wigilijną w sobotę 4 lipca o godz. 18:00, a po niej zapraszamy na śpiewaną litanię przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II oraz na różaniec i adorację najświętszego sakramentu pierwszych sobót miesiąca.

W niedzielę 5 lipca zapraszamy wszystkich parafian na uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do Bazyliki o godz. 12:00 oraz Mszę św. o godz. 12:30, której będzie przewodniczyć ks. Abp Mieczysław Mokrzycki Metropolita Lwowski, który w latach od 1996 r. do 2005 r. pełnił funkcję osobistego drugiego sekretarza Jana Pawła ІІ.

W związku z uroczystością instalacji relikwii św. Jana Pawła II, zapraszamy utalentowane wokalnie osoby do prób śpiewu, który podkreśli rangę tego wydarzenia. Dziewczęta i panie zapraszamy w środę, a chłopców i panów we czwartek na godzinę 19:30 do salek przy kościele św. Trójcy. W repertuarze znajdą się śpiewy gregoriańskie oraz utwory wielogłosowe. Zapraszamy!

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (38)

Edmund Kalecińskiwczoraj o 21:05

Jeszcze mam jedno pytanie - czy przyleci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Modlitewnego ??? W tej sprawie może się wykazać sztab wyborczy Andrzeja Dudy...

Zgłoś
WKS1.07 o 10:21

Podobno profanacja zwłok jest karalna

Zgłoś
Konstanty29.06 o 21:33

Relikwie, odpusty, obrazy, figury...

Zgłoś
PRL29.06 o 10:09

Przestępcza Republika Ludu. Opanowana przez kler kościelny mentalnie, przez watykańską mafię stworzoną przez faszystów, a fizycznie przez partię złodziejsko- nazistowską i różnych jej funkcyjnych złodziejów. Papież z Polaków taki sam. Ciągłe mieszanie w szambie daje jednak smród w postaci wczorajszych wyborów. Wystarczy dać tej mentalnej mazi żreć i pić, to pójdą zagłosują jak im pokażą.

Zgłoś
Jakubek29.06 o 00:44

Relikwie i odpusty,

Zgłoś
MojaOlesnica.pl28.06 o 23:05

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
q28.06 o 22:14

Relikwie wymyślono po to, żeby zarobić po prostu, handel nimi zapewniał sporo dochody i pewnie ciągle jeszcze zapewnia. Zapobiegliwy .sekretarz papieża np zbierał jego krew (jak o tym usłyszałem, to nie mogłem uwierzyć). Przeczytajcie w Biblii, jak wkurzyły Boga modlitwy przed złotym cielcem, "nie będziesz miał Bogów..., nie ulepisz ...". A tą relikwie to za ołtarzem postawią czy przed?

Zgłoś
mad28.06 o 18:49

@kuria, ja pod artykułem o Papieżu piszę o tym, w co wierzą niektórzy uczestnicy parad równości, a pan Edmund to niemal pod każdym artykułem wtrąca coś o Kościele.

Zgłoś
kuria twoja mać28.06 o 18:30

mad twój komentarz nie ma nic wspólnego z komentarzem Pana Edmunda - Pan Edmund napisał o odpowiedzialności Wojtyły za zbrodniczy system pedofilski i za to zrobiono z niego świętego, a ty bredzisz na temat innego wyznania i jakiegoś biskupa. Jesteś cieniutki więc za poważne tematy się nie zabieraj

Zgłoś
Adam28.06 o 18:04

To będzie relikwia którego stopnia?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube