reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Szef SLD w powiecie krytykuje Trzaskowskiego za stosunek do kleru

Aktualności6.06 o 11:10Komentarzy: 37
Szef powiatowych struktur SLD Michał Karaś krytykuje kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego za stosunek jego partii do kleru.


Michał Karaś (pierwszy z lewej)

- "Trzaskowski jest przedstawiany jako nowoczesny, postępowy, europejski, ale nie można nie pamiętać kto stoi z tyłu. Cała maska opada, gdy dochodzi do decyzji. Wtedy wychodzi cały serwilizm PO wobec kleru. PiS do ustawy covidowej dopisał Kościół do podmiotów mogących ubiegać się o dofinansowanie wynagrodzeń". Jestem antyklerykalny, ale 3/4 bezrobotnych, pracujący na śmieciówkach, wielu małych przedsiębiorców nie dostało ani grosza od państwa od początku epidemii. Kler za to od lat może liczyć na sporą pomoc od państwa w postaci dotowania składek ZUS-u, zwolnień z podatków. Gdzie prawo, a gdzie sprawiedliwość? - napisał Michał Karaś, Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w powiecie oleśnickim.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (37)

Perturabo7.06 o 20:58

@ mad, to jakaś aluzja do mnie hahaha XD tylko potwierdzasz moją wcześniejszą tezę, każdy złodziej, oszust i zboczeniec będzie płakał, że go hejtują ludzie, którzy mają otwarte oczy i nie dają się robić w ch*ja :)

Zgłoś
obserwator7.06 o 14:17

mad dobrze prawisz, zwłaszcza tych co zieją ślepą nienawiścią do PiS. Wiesz coś o tym...

Zgłoś
mad7.06 o 14:00

Niektórych to nienawiść niszczy...

Zgłoś
Perturabo7.06 o 12:26

Here we go again, ja nie wiem czy ci tak gorliwie uważający się za katolików są naprawdę tak głupi czy tylko takich świadomie udają bo mają z tego określone profity ? Każda krytyka patologii w kościele to dla nich atak na ich wiarę. Krytykujesz pazerność, korupcję i brak przejrzystości finansowej kleru - atak na wiarę, krytykujesz systemowe krycie pedofilii w kościele - atak na wiarę, krytykujesz nietolerancje i zacofanie - atak na wiarę. Wiara nie ma z tym nic wspólnego. katolicy mają takie samo prawo do swojej wiary jak wszyscy inni, tyle, że w Polsce mają 100 więcej przywilejów - a dokładniej rzecz biorąc - pracownicy kościoła - dotacje z budżetu od wszystkich Polaków niezależnie od wyznania, ulgi podatkowe, parasol ochronny prokuratury. No ku*wa, czy to jest normalne w 21 wieku ? W żadnym innym kraju tak nie ma, no może w Wenezueli i Meksyku jeszcze. Wierz sobie w co chcesz katoliku i zbieraj kasę od swoich księdzu ale wypie*alaj od moich pieniędzy - to jest proste. Oduczcie się pazerności sukienkowcy bo ona was zniszczy, już was niszczy.

Zgłoś
rolnik7.06 o 10:40

Spirytus Sanctus głąbie przeczytaj ostatnie zdanie twoich wymiocin. Ciemnota cie stworzyła.

Zgłoś
Hania7.06 o 10:36

Ten Czaskoski to Antychryst, nawet własnego dziecka nie posłał do komunii św.

Zgłoś
Pytam 7.06 o 09:30

Panie Karaś, czekam na stanowisko SLD w sprawie co miesięcznych wypłat na kleryklane Radio Rodzina. 2 tysięce złotych miesięcznie burmistrz Bronś płaci z miejskiej kasy za głos na antenie. Ksiadz Kowalski jest zadowolony a Pan?

Zgłoś
mad7.06 o 00:41

"tam gdzie religie tam ciemnota" - ciemnotą są takie stereotypy i uprzedzenia i stereotypy.

Zgłoś
Olga Maliga6.06 o 23:41

Jak się uważa za dzicz Polaków twierdzących, że tylko chłopak z dziewczyną tworzy rodzinę to wygaduje się głupoty??

Zgłoś
K. W. 6.06 o 21:30

Do Spritus Sanctus. Popieram Twój komentarz w 100% chociaż ostatnie zdanie chyba trochę się pokręciło...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube