reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Robert Sarna został nowym przewodniczącym rady miasta

Aktualności5.06 o 19:40Komentarzy: 90
Robert Sarna z Koalicji Obywatelskiej został nowym przewodniczącym Rady Miasta Oleśnicy.


Robert Sarna

Dzisiaj odwołano Aleksandra Chrzanowskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Oleśnicy. Na jego miejsce zgodziło się kandydować trzech radnych - Michał Kołaciński (Oleśnica Razem), Robert Sarna (Koalicja Obywatelska) i Marek Czarnecki (komitet Jana Bronsia). Po chwili jednak M. Kołaciński zrezygnował z ubiegania się o stanowisko.

11 głosów poparcia uzyskał Robert Sarna. Na Marka Czarneckiego zagłosowało 9 radnych. Jedna osoba wstrzymała się od głosu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (90)

waldus7.06 o 15:51

Ten osobnik, to kompromitacja - intelektualna, merytoryczna, i wizerunkowa. Prezentuje poziom intelektualny jak w piosence Lady Pank !!!!

Zgłoś
bol7.06 o 11:05

Do Zofia.Kobieto czy ty nie widzisz że tą zadymę wywołał właśnie Kołaciński.To on zgłosi łwniosek o odwołanie przewodniczącego rady.Gratuluję orjentacji

Zgłoś
a co6.06 o 22:20

Były do chrzanu, obecny do lasu

Zgłoś
RAPTOR 6.06 o 15:23

Dzień dobry Zauważam ciekawostkę że nie które komentarze są kasowane więc gdzieś prawda jest pogrzebana o porozumieniu Koalicji Obywatelskiej z Oleśnica Razem. Jestem prawie pewny że na następnych sesjach polecą następne głowy obstawiam na zastępcę Przewodniczącego Rady Miasta na 99% nowym może być Pan Paweł B. lub Michał K. ewentualnie ktoś z tego ugrupowania chyba że nowo powstałe ugrupowanie Koalicja Obywatelska nie dzieli się stołkami i Pan Siedlecki ma takie ambicje raz tu raz tam byle do przodu.

Zgłoś
Pytam Oleśniczan 6.06 o 11:52

Pan radny Kamaszyło po tym, jak pan Michał Kołaciński udowodnił mu kłamstwo dziesięć razy zastanowi się zanim zabierze głos na sesji RM. Może już w ogóle nie będzie pchał się na świecznik żeby boleśnie z niego nie spaść. Czy Oleśniczanie mają świadomość kogo wybrali do samorządu?

Zgłoś
Ja6.06 o 10:15

To już równia pochyła w dół dla betonobronsiowych zwolenników tak jak partii P O

Zgłoś
Sic6.06 o 09:30

Co ten facet musi robić że wszędzie go wpychają? Przecież ten typ nie ma zadnych kompetencji tylko plecy. Polityczny Dyzma.

Zgłoś
eh6.06 o 08:33

miasto zarządzane przez waszego guru szoruje dnem za moment utonie ale nawet w obliczu katastrofy, ma tak duże mniemanie o swojej nieomylności butny i arogancki do ostatniej chwili że nawet nie dostrzega wraz ze swoimi klakierami i semaforami iż za moment będzie zderzenie i wszystkich nas ten szaleniec chce pociągnąć na dno, całe miasto i nas mieszkańców - NIE WSZYSCY CHCĄ Z JANEM B TONĄĆ!!!Chcemy żyć w dobrze zarządzanym mieście przyjaznymi perspektywicznym dla WSZYSTKICH mieszkańców. Nie tylko sitwa ma w nim żyć dobrze.

Zgłoś
Kakałko6.06 o 08:28

Sarna z Pisem??? Na to wygląda. To rękami PO wprowadzono na obrady uchwałę o odwołaniu Chrzanowskiego. PO i PiS rozwala radę

Zgłoś
oleśniczanin6.06 o 08:05

Zamiana z gorszego na jeszcze gorzej?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube