reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz Jan Bronś z absolutorium rady miasta

Aktualności5.06.2020 o 16:55Komentarzy: 23
Rada Miasta Oleśnicy większością głosów udzieliła Janowi Bronsiowi absolutorium za wykonanie budżetu w zeszłym roku.


Burmistrz Jan Bronś

Dzisiaj Rada Miasta Oleśnicy debatowała nad raportem o stanie samorządu na koniec zeszłego roku. Potem nadszedł czas na głosowanie, w trakcie którego większość samorządowców głosowała za udzieleniem absolutorium burmistrzowi Janowi Bronsiowi z tytułu wykonania budżetu w 2019 roku.

12 osób było "za", przy 8 głosach sprzeciwu i 1 wstrzymującym się ze strony Damiana Siedleckiego. Nieco wcześniej Paweł Bielański (OR) krytykował wzrost wydatków na promocję, w tym na kwoty przeznaczana na jedną z rozgłośni radiowych. Zwracał przy tym uwagę na zmniejszenie kwot, przyznawanych na przykład na bezpieczeństwo publiczne. Poruszano też inne kwestie, które szczegółowo opiszemy wkrótce na łamach naszego portalu.

Miejska skarbnik Joanna Jarosiewicz mówiła, że wcześniej niektórzy radni nie zadawali pytań dotyczących kwestii finansowych, na co chętnie udzieliłaby odpowiedzi. - Teraz ta dyskusja wydaje mi się nieco dziwna - oświadczyła.

Zobacz też: Burzliwa debata o stanie Oleśnicy. Koalicja chwali, opozycja krytykuje

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

zuzia7.06.2020 o 12:48

Nie tak miało być szpital miał duże szanse na prawidłowe działanie z pożytkiem dla organizacji pracy i pacjentów .Dyrekcje zmieniono i teraz jest szansa że uda się szpital zlikwidować!!!I co dalej ???Chyba plan WŁADZOM miasta się udał!!!

Zgłoś
Stann.6.06.2020 o 11:41

Sekretarze dawniej też dobrze się prezentowali bo za nic nie odpowiadali a tylko rozliczali rządzących. Dlaczego Michałek tak blado wypadł w swojej kadencji??? (Nie mam pytań).

Zgłoś
Jacek6.06.2020 o 09:07

Brons wykiwali Cię platfusy.To nie koniec.Masz nauczkę.

Zgłoś
Sylwia5.06.2020 o 22:57

Oglądałam sesję. Pan burmistrz wyszedł kiedy były odczytywane interpelacje i wolne wnioski.To bardzo ważna część sesji dla mieszkańców którzy powierzają swoje sprawy radnym aby formalnie na nie odpowiedziano.Nikt nie był zmęczony tylko burmistrz .Czy nasze sprawy ,problemy są tak mało interesujące ? Mniej interesujące niż głosowanie w sprawie votum zaufania .W tedy burmistrz był.To przykre .

Zgłoś
. 5.06.2020 o 22:46

Opozycja celnie punktowała Bronsia. Podwyżki i rozrost administracji ratusza. BRONŚ to emeryt czas na zmiany

Zgłoś
Nie mam pytań.5.06.2020 o 22:46

Oglądałem sesję online, pan Michał Kołaciński przerósł Bronsia, obecnie byłby dużo lepszym burmistrzem. Spokój , klasa, wiedza, opanowanie, refleks i estyma.

Zgłoś
ZZZ5.06.2020 o 22:36

Jeśli tak dalej pójdzie jak idzie to Burmistrz Jan Bronś będzie tym który ogłosi upadłość szpitala .A miało być inaczej !

Zgłoś
Maciuś5.06.2020 o 22:33

Rynek dalej do bani a w Atolu jest pleśń

Zgłoś
K.C.5.06.2020 o 22:25

Panie burmistrzu zawiódł Pan wielu mieszkańców od czasu swojego powrotu.Absolutorium dało Panu tylko 12 radnych ,uległych radnych . Mieszkańcy Oleśnicy już wiedzą jak głosować .Mamy dość podwyżek ,robienia nas w balona ,nie dotrzymywania umów,olewania naszych spraw i to że rozpada się szpital i Atol .

Zgłoś
obserwator5.06.2020 o 22:24

W tym mieście rządzi układ zamknięty. Miasto tonie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube