reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Gazyfikacja kolejnych wsi w gminie Oleśnica

Aktualności3.06 o 20:01Komentarzy: 13
Publikujemy komunikat Urzędu Gminy Oleśnica na temat gazyfikacji miejscowości Boguszyce, Boguszyce Osiedle i Spalice.* * *

Gazyfikacja miejscowości Boguszyce, Boguszyce Osiedle, Spalice

W roku 2021 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o. o. planuje rozpoczęcie gazyfikacji Boguszyc, Osiedla Boguszyce oraz Spalic (dotychczas zgazyfikowano: Nieciszów, Smardzów, Jenkowice, Dąbrowę oraz Osadę Bystre). Przewidziany termin uzyskania pozwolenia na budowę to lata 2019-2020, a realizacja zadania – II kwartał 2021. Po uzgodnieniu ww. dokumentacji projektowej, PSG rozpocznie proces wydawania warunków przyłączenia oraz zawierania umów przyłączeniowych z klientami przy trasie ww. gazociągu. Po jego zrealizowaniu rozpoczęte zostaną prace związane z etapem II, tj. sukcesywna rozbudowa sieci dystrybucyjnej w miejscowościach Spalice i Boguszyce w zależności od zapotrzebowania.

W związku z działaniami podjętymi przez Gminę Oleśnica i Polską Spółkę Gazownictwa (PSG) dot. budowy sieci gazowej w sołectwach Boguszyce, Osiedle Boguszyce i Spalice informujemy, że na dzień 1 czerwca 2020 r. do Urzędu Gminy Oleśnica wpłynęło 180 wniosków od mieszkańców i przedsiębiorców z ww. miejscowości o określenie warunków przyłączenia gazu ziemnego.

Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosków o przyłączenie do sieci gazowej, mogą wypełnione wnioski składać w Urzędzie Gminy Oleśnica lub do PSG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Ziębickiej 44, 50-507 Wrocław. Wnioski zebrane za pośrednictwem Urzędu również zostaną przekazane do PSG.

Aktualne informacje dotyczące przedmiotowej inwestycji oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej tut. Urzędu (www.olesnica.wroc.pl).

Urząd Gminy Oleśnica


* * *

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (13)

Klorel6.06 o 14:28

Mogliby przy okazji kładzenia rur z gazem w ten sam dołek "wrzucić" światłowodowy kabel co by dwa razy nie kopać.

Zgłoś
Ha Jdu 4.06 o 11:25

A Ligota Wielka I Smolna to co????

Zgłoś
Szydełko wyborca PiS4.06 o 10:10

Bende tankować ałto

Zgłoś
Rodzic4.06 o 08:43

A ja mam pompę i w pompce mam ich gaz.

Zgłoś
,4.06 o 08:00

A jaki to rodzaj gazu ??? Ten słabszy jak w dobroszycach to nara z gow......em

Zgłoś
PO KO zlodzieje4.06 o 07:03

Gazywisrakcja.

Zgłoś
Kosztorysant3.06 o 21:48

Najpierw idzie glowna nitka kiedy podłącza do domu i jaki koszt?

Zgłoś
12343.06 o 21:46

Baku baju

Zgłoś
Max3.06 o 20:37

Szkoda że w Świrznej nie ma gazu obecnie ogrzewanie gazem jest najtańszym ogrzewaniem przy paliwie stałym dość że trzeba się napracować to wychodzi drożej niż gazem Jakby była możliwość to bym się pierwszy podłączył a tak pozostaje pompa ciepła która do ogrzewania gazowego jest dużo gorszym rozwiązaniem

Zgłoś
Xxx3.06 o 20:33

Kiedy sokołowice?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube