reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wypadek trzech aut w Smardzowie. Są osoby poszkodowane! [ZDJĘCIA]

Aktualności3.06 o 17:21Komentarzy: 15
W Smardzowie na wysokości stacji Orlen doszło do wypadku samochodowego. Ze wstępnych informacji wynika, że są osoby poszkodowane.

Zobacz galerię zdjęć z miejsca zdarzeniaDzisiaj około godziny 17:20 w Smardzowie w kierunku na Oleśnicę doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów - volkswagena z Wrocławia oraz busa i toyoty z powiatu oleśnickiego, które wypadły z drogi. Na miejscu obecna jest policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby są poszkodowane. Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności wypadku. W okolicy występują drobne utrudnienia w ruchu, jednak droga jest przejezdna.

Zobacz galerię zdjęć z miejsca zdarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

Milicjant4.06 o 10:10

Jak nie ma znaku D-56 to nie mam żadnego obowiązku wpuszczania kogokolwiek na mój pas.Tylko moja uprzejmość tu decyduje.

Zgłoś
Dziczyzna4.06 o 10:07

@oleś Tam nie masz obowiązku kogokolwiek wpuszczać z Lewego pasa na prawy! Tam jest zakaz wyprzedzania już daleko od stacji BP to raz, a dwa to zajrzyj jaki ma być znak drogowy abyś miał obowiązek wpuszczania z lewego pasa na tzw. suwak.W omawianym miejscu takiego znaku nie ujrzysz.

Zgłoś
oles4.06 o 09:42

Nie wciskają się tylko jazda na suwak ,tam prawa strona ma obowiązek wpuścić z lewego.(oczywiście jadącego zgodnie z przepisami 70 km/h i zakaz wyprzedzania)

Zgłoś
gnu4.06 o 09:42

Janka kartofel to z Ciebie. Pozdrawiam

Zgłoś
oles4.06 o 09:41

Nie wciskają się tylko jazda na suwak ,tam prawa strona ma obowiązek wpuścić z lewego.(oczywiście jadącego zgodnie z przepisami 70 km/h i zakaz wyprzedzania)

Zgłoś
:)4.06 o 09:05

Tam jest 70km/h .Matoły z dużą prędkością się wciskają na prawy pas i tak się kończy

Zgłoś
Ryba3.06 o 23:06

Ludzie ostro hamują? Tam jest 50 km /h. Wystarczy jechać przepisowo. Wypadek był przed stacją BP. Więc do kartofli daleko. Panie redaktorze. W wypadku brały udział dwa pojazdy. Busem przyjechał ktoś z rodziny osoby

Zgłoś
Janka3.06 o 22:54

Powinien być zakaz zatrzymywania na wyjeździe od Wrocławia w Smardzowie. Kolega ma rację. Tam na poboczu sprzedają kartofle i kwiaty i ludzie ostro hamują.

Zgłoś
Pablo3.06 o 22:14

stoją z ziemniakami i truskawkami w smardzowie ludzie wracający z Wrocławia wjeżdżający do smardzowa widzą auta zatrzymane na poboczu myślę że to policja i panikują i hamują.

Zgłoś
Turbot3.06 o 21:46

Gdzie śmigłowiec pogotowia?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube