reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Cenne kroniki trafiły do oleśnickiej biblioteki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ciekawostki3.06 o 11:58Komentarzy:
Publikujemy komunikat Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja, która pochwaliła się otrzymaniem wyjątkowych kronik z Zakładu Budynków Komunalnych.

Zobacz galerię zdjęć* * *

„Zdjęcia pochodzą z Działu Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja” – w ostatnim czasie niezwykle często mogliście przeczytać lub usłyszeć to zdanie.

Materiały, które tam gromadzimy posłużyły nam m.in. do przygotowania kalendarza na 2020 rok, wystawy plenerowej „Ludzie samorządu 1990-2020”, którą możecie podziwiać na Rynku Miejskim w Oleśnicy czy video-prezentacji, którą możecie oglądać na naszym kanale na YouTube z okazji 30. rocznicy samorządu terytorialnego
w Oleśnicy:Bogactwo tego działu budowane jest już od ponad 45 lat (!) na podstawie materiałów przekazywanych nam przez mieszkańców naszego miasta i przez Instytucje, które do naszych archiwów przekazują swoje zdjęcia, dokumenty czy KRONIKI.

Najnowszy skarb na ręce Dyrektor Biblioteki Anny Zasady przekazała nam w tym tygodniu Dyrektor Zakładu Budynków Komunalnych w Oleśnicy Pani Izabela Świąder.

Zobaczcie jak cenne materiały można znaleźć w takich kronikach!

Jeśli Wy również chcielibyście wesprzeć naszą działalność z zakresu pozyskiwania, gromadzenia i opracowywania zbiorów regionalnych oraz dokumentów życia społecznego zapraszamy do kontaktu.

Dział Dokumentów Życia Społecznego
t: 533 351 408
e: [email protected]

OBP

* * *

Zobacz galerię zdjęć

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube