reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Tablice ostrzegawcze na skrzyżowaniu, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku

Aktualności2.06 o 17:20Komentarzy: 8
Publikujemy komunikat wójta Długołęki Wojciecha Błońskiego na temat montażu tablic ostrzegawczych w miejscu, gdzie wczoraj doszło do śmiertelnego wypadku samochodowego.- W związku z wypadkiem, do którego doszło wczoraj na wysokości skrzyżowania przy ul. Wrocławskiej w Długołęce (Selgros) informuję, iż o konieczności naprawienia sygnalizacji świetlnej informowaliśmy zarządcę odcinka drogi krajowej niezwłocznie po wystąpieniu awarii - informuje wójt Długołęki Wojciech Błoński.

- Sygnalizacja na tym skrzyżowaniu została uszkodzona w maju, w wyniku kolizji drogowej. Uszkodzeniu uległa bramownica, której naprawa potrwa około dwóch miesięcy. W wyniku po raz kolejny podjętej interwencji Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu ustawia dziś tablice informacyjne, ostrzegające kierowców o awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu. Zgodnie z otrzymanymi zapewnieniami do końca przyszłego tygodnia (Boże Ciało) zamontowana zostanie w tym miejscu awaryjna sygnalizacja świetlna - dodaje gospodarz Długołęki.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (8)

Mecenas3.06 o 14:52

Obopólna wina bez dwóch zdań. Prawnicy tych kierujących mają prawo do popisu.

Zgłoś
Szwab3.06 o 14:48

Dobry pomysł. Warto się zastanowić czy nie warto z dwóch pasów zrobić jeden albo na tych dwóch tymczasowe progi spowalniające.

Zgłoś
oles3.06 o 12:37

Wymusił,ale Audi nie jechało też 50km/h.!!!!! Kiedy na drodze błąd popełnia jeden kierowca to nie znaczy że drugi nie może go naprawić. Tu błąd popełnił kierowca wymuszając ale drugi jadąc zgodnie z przepisami uratowałby życie niestety jeden popełnił błąd i drugi też skończyło się dwoma tragediami jeden nie żyje a drugi ma traumę bo mógł coś zrobić.(BEZMYŚLNOŚĆ)

Zgłoś
Pankracy2.06 o 20:58

Brak świateł, brak internetu i ludzie wpadają w panikę. Takie czasy, a wystarczy trochę logiki, uwagi. Krzyżówka bez świateł jak każda inna, trzeba poczekać.

Zgłoś
1!2.06 o 20:04

Dwa miesiące naprawa świateł? To jakiś żart jest?!!!

Zgłoś
Tak jest bolesna prawda2.06 o 19:19

Gościu nie żyje bo wymusił pierwszeństwo.

Zgłoś
Pokój jego duszy2.06 o 18:36

Gościu mógł żyć,i zawsze musztarda po obiedzie

Zgłoś
12342.06 o 17:39

Znowu musiało dojść do tragedii żeby odpowiednie służby zareagowały. Przecież to nie od wczoraj te światła nie działają?! Szkoda tylko że ktoś teraz przez to cierpi.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube