reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ważny apel strażaków po wczorajszym pożarze poddasza

Aktualności30.05 o 11:12Komentarzy: 14
Przy ulicy Trzebnickiej w Twardogórze doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ogień pojawił się na strychu. Strażacy kierują ważny apel do lokatorów i właścicieli mieszkań.Wczoraj doszło do pożaru poddasza w budynku wielorodzinnym przy ul. Trzebnickiej w Twardogórze. Nikomu nic się nie stało, a zagrożenie udało się opanować. Teraz strażacy kierują ważny apel do lokatorów i właścicieli mieszkań w kamienicach i nie tylko.

- W tym przypadku szybką akcje umożliwiło to, że poddasze było uporządkowane. Pamiętajmy o zachowaniu porządku na strychach i poddaszach - apelują strażacy z OSP w Twardogórze.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

mieszkaniec30.05 o 13:53

Kiedy w końcu burmistrz zrozumie że OSP Twardogóra powinna dysponować podnośnikiem z koszem. Dzięki Bogu że nie było ofiar.

Zgłoś
ormo30.05 o 13:07

napisz adres miedz z telewizora + aluminium wozki same sie ustawia. moze i reszte zabiora .... ale kiepy sam sobie spal konfitury zjedz albo makowca

Zgłoś
J2330.05 o 11:37

Porządek i bezpieczeństwo. Dodam tu, że stary telewizor, który stoi w piwnicy w jednym z bloków na ul. Wrocławskiej, puszki po piwie schowane w szczelinach ścian, porzucone pety i śmieciowe "cuda" we wspólnych miejscach też nie pomogą w niebezpiecznych sytuacjach.

Zgłoś
Jojo30.05 o 11:21

Warto pamiętać, że również korytarze i schody w blokach mieszkalnych nie służą do przechowywania wózków, rowerów, suszarek z praniem i szaf z butami.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube