reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Miejski radny ostro krytykuje sytuację w szpitalu. "To dramat"

Aktualności30.05 o 10:51Komentarzy: 65
Miejski radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem) w ostrych słowach krytykuje sytuację w Powiatowym Zespole Szpitali. - Jest dramat - napisał.Przy okazji planowanych zmian w pogotowiu ratunkowym w Oleśnicy pojawiały się krytyczne komentarze o działalności całego Powiatowego Zespołu Szpitali. Doniesienia skomentował miejski radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem).

- Taka sytuacja przy panującej wciąż pandemii. A miało być tak profesjonalnie i odpowiedzialnie w mieście i powiecie. A jest? Jednym słowem: DRAMAT - uważa radny Bielański.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (65)

Vc1.06 o 09:40

Wy teraz tylko o ochronie w epidemii, a to nie wszystko. Przecież ile złego stało się wcześniej przed epidemią.!

Zgłoś
Hania1.06 o 09:39

A ile pieniędzy i za ile było to kupowane? Bo można taniej

Zgłoś
As31.05 o 15:45

Pracownicy sukcesywnie testowani.Pacjenci testowani.Srodkóch ochrony pod dostatkiem.Pokażcie drugi taki szpital a potem krytykujcie

Zgłoś
Bobry31.05 o 15:07

@WKS twój guru pan Jan odda go za 1 zł deweloperom.

Zgłoś
WKS31.05 o 14:04

A co z dziennym domem pomocy dla osób starszych,który miał być w starym szpitalu?O ile się nie mylę jest tam teraz prywatne przedszkole.Kto zapłacił za remont tego budynku i ile?

Zgłoś
WKS31.05 o 13:56

Sołtys Goli Wielkiej jak zwykłe w punkt,brawo

Zgłoś
Legionista31.05 o 12:52

Dramat to idź dzieci w Opolu pobij wielki mi bezradny

Zgłoś
duży problem31.05 o 11:51

nie atakujcie radnego i nie sprowadzajcie wszystkiego do polityki - w SZPITALU OLEŚNICKIM JEST BARDZO ŻLE- tu potrzebne są jakieś zewnętrzne kontrole bo placówka medyczna działa kiepsko - LECZYĆ SIĘ TAM JEST STRACH!!!!

Zgłoś
sołtys Goli Wielkiej31.05 o 11:45

zgadzam się z Radnym w 100%, ale lubię jak radni posiadają dobrą pamięć. Proszę mi przypomnieć panie radny, kto pozwolił na takie zadłużenie szpitala ? bo ja dawno stwierdziłem , że ten szpital powinien być zburzony i w jego miejsce powinno się postawić pawilony szpitalne max 2 poziomowe. To co zrobiono 20 mln wydano na rewitalizację starego poszpitalnego obiektu. Mamy koszty , brak logiki w pańskiej krytyce. Ja wiem kto powinien finansować szpital, ale pańska opcja mając tyle pieniędzy powinna wszystkie szpitale oddłużyć i realnie wycenić koszty leczenia szpitalnego, by nie musiały się one zadłużać. Myślenie ma przyszłość panie radny .

Zgłoś
///31.05 o 11:43

ten szpital ma tak duży problem wzbudzając dużą nieufność, tam jest strach się leczyć i prosić o poradę medyczną i to go dyskwalifikuje całkowicie jako placówkę medyczną - CO TO ZA PLACÓWKA MEDYCZNA KTÓRA NIE WZBUDZA ZAUFANIA?Jest bardzo niedobrze!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube