reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz o przetargu na nową salę SP4 w Oleśnicy

Aktualności26.05 o 10:52Komentarzy: 6
Po raz pierwszy stawki proponowane przez firmy na wykonanie nowej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Oleśnicy, nie przekraczają możliwości finansowych ZBK. Z tego faktu cieszy się burmistrz Jan Bronś.


źródło: ZBK

Jak już informowaliśmy, Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy niedawno ogłosił kolejny przetarg na budowę nowej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy. Urzędnicy otworzyli oferty, a jednostka poinformowała, że na inwestycję ma 10 milionów złotych.

Zgłosiło się osiem firm, a ich ceny wahają się od 8,9 do 13,2 mln złotych. To oznacza, że z wielkim prawdopodobieństwem można przypuszczać, iż tym razem postępowanie uda się rozstrzygnąć wyborem któregoś z oferentów. Wkrótce powinniśmy poznać wyniki. Termin wykonania prac mija 31 lipca 2022 roku.

Przypomnijmy, przy szkole powstać nowa sala o wymiarach 20x40 metrów wraz z marginesem i niewielką widownią, osiem szatni, zaplecze sanitarne, pokój nauczycielski, magazyn oraz łącznik z budynkiem szkoły. Szacowany czas zakończenia inwestycji to końcówka lipca 2022 roku.

Z przebiegu przetargu cieszy się burmistrz Jan Bronś. - Pocieszające jest to, że trzy spośród złożonych ofert są poniżej kwoty zaplanowanej na to zadanie. To rokuje, że uda się rozstrzygnąć przetarg. Aktualnie trwa sprawdzanie poszczególnych ofert. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w roboty rozpoczną się w okresie wakacyjnym i potrwają do 2022 roku - mówi portalowi MojaOlesnica.pl burmistrz J. Bronś.


źródło: ZBK

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (6)

Papro.....26.05 o 19:04

Nie będzie za mała ???

Zgłoś
Łoś26.05 o 18:52

Jeleń na burmiszcza. Będzie wincyj dla swoich.

Zgłoś
No26.05 o 15:42

Zgadza się, sprawdzilem

Zgłoś
MojaOlesnica.pl26.05 o 12:49

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl26.05 o 12:32

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Sipytna26.05 o 11:55

Brawo Pan Jan!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube