reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 lipca. Imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński rapuje, czyli #Hot16Challange2 [WIDEO]

Ciekawostki25.05 o 19:00Komentarzy: 28
W ramach charytatywnej akcji #Hot16Challange2, mającej na celu niesienie pomocy służbie zdrowia, swoje nagranie z rapem zamieścił burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński, który został nominowany przez wójta Dziadowej Kłody Roberta Fryta.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (28)

Lol30.05 o 23:45

Bo burmistrz to nie człowiek i nie ma prawa nic robić ????. Ludzie dajcie żyć! Było trzeba startować na burmistrza czy prezydenta i zmienić świat na lepsze, cwaniacy

Zgłoś
komandosi29.05 o 20:55

Panie Burmistrzu młody kiedy się weźmiecie znowu do pracy w Urzędzie ?? - sprzedawczynie w sklepie,listonosze pracują cały czas pomimo zagrożenia epidemicznego,prywatni przedsiębiorcy też pracują bo nie maja innego wyjścia żeby przeżyć a Wy macie posadę i stała pensję niezależnie od wyników pracy - czujemy się jak ludzie drugiej kategorii prosząc o audiencję w zamkniętym przed swoimi wyborcami Urzędzie - gdzie obiecane inwestycje ? pomoc dla lokalnych przedsiębiorców ?......to nie tak miało być zupełne nie tak

Zgłoś
nie/wyborca/28.05 o 08:54

szkoda słów on nawet nie umie mówic tylkko bredzi. Gmina lezy a podatki podnosic nie trzeba byc burmistrzem on ma zarządzać jak najlepiej dla mieszkańca nie dla kasy, która nie widać nic nie robi żadnych inwestycji chyba że te kawałeczki obo chrana tyle co kot napłakał a miało byc tyle boisk w ulotkach pisał łazikował po domach jak swiadkowie....ch i bredził jak można na to patrzeć

Zgłoś
Krystyna 27.05 o 05:05

Dzieciaku w urzędzie takie rzeczy i to jeszcze ze sprzętem gminy? Wstydź się gówniarzu!!!!

Zgłoś
wiesiek26.05 o 21:11

i to jest poziom takich ludzi. Śmieci w Twardogórze 28 zł na osobę, ale można się wygłupiać! po idziecie do polityki??? Czym się Czuliński może pochwalić? Chyba tym samym co Trzaskowski w Warszawie...Żenada!!!

Zgłoś
tiki26.05 o 19:29

Piwonka jak ty mało wiesz... ale sie zdziwisz hahahahahahah

Zgłoś
Onyś JRS26.05 o 19:17

SZKODA ŻE NIE MOGĘ TEGO ODZOBACZYĆ, TERAZ MUSZĘ Z TYM JAKOŚ ŻYĆ...

Zgłoś
Piwonka26.05 o 14:31

Sie rapuje, a robota w polu....Zgubił Pan program wyborczy? Proszę zaśpiewać, na jakim etapie jest budowa nowego przedszkola. Na jakim etapie jest likwidacja CUW, ZGM i poprawa jakości obsługi mieszkańców.....szczególnie w MGOPS, udzielnym państwie jednej pani dyktatorki.

Zgłoś
Stasia26.05 o 10:14

Wszyscy go szanują no może tylko nie opozycja, która nie ma nic do gadania

Zgłoś
jowita26.05 o 10:13

ten 12 latek ma taki sam rozum jak on czyli dzieciaki. a zero pracy w gminie wegetacja. czy on umie posmarować kromke chleba i gdzie kupuje cokolwiek. jak kaczynski może ma kota?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube