reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pobił rekord świata w triathlonie w warunkach domowych!

Sport23.05 o 17:48Komentarzy:
Robert Wilkowiecki pobił rekord świata w triathlonie w warunkach domowych! Zajęło mu to nieco ponad siedem i pół godziny.


źródło: fb / Robert WILKU Wilkowiecki

Dzisiaj rano Robert Wilkowiecki, mieszkaniec gminy Twardogóra, rozpoczął bicie rekordu świata w triathlonie w warunkach domowych. - Robert chce osiągnąć jeszcze jeden mistrzowski cel: spektakularnie pobić swój własny oficjalny rekord Polski na dystansie Ironman (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu), pokonując magiczną granicę 8 godzin. Poniżej tej granicy na mecie nie zameldował się jeszcze żaden polski triathlonista. To niecodzienne wydarzenie odbędzie się 23 maja 2020 roku we Wrocławiu. Organizatorzy wydarzenia przewidują, że zgromadzi ono przed monitorami komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych kilkadziesiąt tysięcy ludzi pozytywnie zakręconych sportem. W trakcie bicia rekordu prowadzona będzie zbiórka funduszy na Fundację FizjoTRIterapia, której celem jest pomoc niepełnosprawnym dzieciom oraz spełnianie ich marzeń o uprawianiu sportu - brzmiała zapowiedź wydarzenia.

Sportowiec ukończył wyzwanie w ciągu 7 godzin 35 minut i 14 sekund! - Dziękuję, że byliście ze mną. Mimo że w domu, a nie na klasycznych zawodach, to czułem cały czas Waszą obecność. Ten wynik dedykuję wspaniałym dzieciom z Fizjotriterapia. Follow your dreams. oraz mojemu Dziadkowi Stanisławowi - napisał R. Wilkowiecki.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube