reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

ZUS ponownie otwarty. Ujemne wyniki testów na koronawirusa

Aktualności22.05 o 09:09Komentarzy: 6
Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że w zawiązku z pozytywną decyzją sanepidu, inspektorat w Oleśnicy jest ponownie otwarty dla klientów.- Nasi pracownicy mieli wykonane testy na COVID-19. Wyniki są ujemne, pracownicy są zdrowi, więc sanepid zdecydował o zdjęciu z nich kwarantanny i wyraził zgodę na ponowne otwarcie Inspektoratu w Oleśnicy - mówi Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. - Cały czas ściśle współpracowaliśmy z Inspektoratem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy - dodaje.

Rzeczniczka wyjaśnia, że po stwierdzeniu zakażenia u jednego z pracowników Inspektoratu ZUS w Oleśnicy przeprowadzona została prewencyjna dezynfekcja pomieszczeń a u pracowników wykonano testy. W tym czasie klienci z Oleśnicy mogli korzystać z placówek ZUS we Wrocławiu, pomocy telefonicznej lub załatwiać swoje sprawy przez Internet poprzez PUE ZUS a także dokumenty papierowe wrzucać do specjalnie w tym celu wystawionych skrzynek.

- Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nadal zachęcamy wszystkich do korzystania z indywidualnych kont na Platformie Internetowej ZUS. Przez Internet można załatwić większość swoich zusowskich spraw bez konieczności przychodzenia do Inspektoratu - zachęca Kowalska-Matis.

Rzeczniczka zapewnia, że wszystkie placówki ZUS działają zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, które są przewidziane w sytuacji związanej z pojawieniem się zarażonego pracownika. Pracownicy mają do dyspozycji środki ochrony i płyny dezynfekujące, z których mogą bez ograniczeń korzystać.

Praca Inspektoratu ZUS w Oleśnicy odbywa się planowo, a wszystkie zadania realizowane są w miarę naszych możliwości terminowo tak jednak żeby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno pracowników inspektoratu jak i klientów.

źródło: ZUS

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (6)

Anka22.05 o 17:58

Macie swój PiS

Zgłoś
Wszystkowiedzaca22.05 o 17:41

Haha Pracownicy przebadani Przecież to nieprawda. Może 10 osób przebadano i to tylko raz

Zgłoś
Anka22.05 o 17:10

Ktoś symulował żeby poleniuchować

Zgłoś
Wyznanie kaczorydzyka 22.05 o 13:09

No i bardzo dobrze, że wyszedł test ujemny dla zusu. Więc w stu procentach, możecie ciężko pracować, a nie pić tylko kawkę i interpretować przepisy na swoją korzyść. Po za tym płacić powinni z zusu za każdy dzień spóźniony z wyplatami z odsetkami

Zgłoś
Polski człowiek22.05 o 10:20

Całe szczęście, ZUS to najważniejsza firma w Polsce, bez niej gospodarka upadnie.

Zgłoś
Sipytna22.05 o 10:10

PiSowscy złodzieje z ZUS!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube