reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Będzie częściowy remont ul. Wiejskiej w Oleśnicy

Aktualności22.05 o 06:01Komentarzy: 9
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy zapowiada częściowy remont ulicy Wiejskiej w Oleśnicy. Chodzi o dwa najbardziej zniszczone fragmenty jezdni.Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy zapowiada częściowy remont ulicy Wiejskiej w Oleśnicy.

- W nawiązaniu do informacji, pojawiających się w lokalnych mediach dotyczących stanu technicznego ul. Wiejskiej w Oleśnicy oraz licznych wniosków/interpelacji w sprawie „dokończenia jej remontu", Zarząd Dróg Powiatowych informuje, że stan techniczny przedmiotowej drogi na odcinku od wiaduktu kolejowego do łuku drogi za szkołą podstawową jest bardzo dobry i tego nie trzeba nawet rozwijać. Nawierzchnia ulicy Wiejskiej na pozostałym odcinku w porównaniu z innymi drogami jest dość dobra, jednak nie oznacza to, że jest idealna i nie wymaga nakładów - informuje dyrektor ZDP Krzysztof Górecki.

- W tym miejscu chciałbym podkreślić, że zgodnie z wcześniej przekazanym stanowiskiem, prac remontowych na ul. Wiejskiej niewątpliwie wymaga odcinek około 100-200 mb, począwszy od wspomnianego łuku drogi. Taki remont w postaci wymiany nawierzchni w dwóch miejscach, najbardziej odbiegających swoim stanem od pozostałej nawierzchni, został wcześniej zaplanowany i powinien zostać wykonany do końca maja bieżącego roku - zapowiada dyrektor.

- Jednocześnie informuję, że Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy posiada w swoim zarządzie ponad 463 km dróg, których stan techniczny w większości pozostawia wiele do życzenia. Remonty cząstkowe są wykonywane jednocześnie w wielu miejscach, począwszy od przełomu miesiąca marca i kwietnia. Kolejność wykonywanych prac zależy od stanu technicznego drogi, natężenia ruchu oraz jej charakteru w strukturze sieci dróg powiatowych. Na niektórych drogach takie remonty muszą i są wykonywane nawet 3 krotnie w ciągu całego roku. Za utrudnienia związane z remontami przepraszam i proszę użytkowników dróg o wyrozumiałość i ostrożność - pisze w swoim stanowisku K. Górecki.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Jeżdżę to trasą 22.05 o 18:18

Zajmijcie się drogą od cmentarza na Wileńskiej po wioski a nie zasypują dziury jakimś żwirem. Jadąc rowerem czy skuterem nie wiele brakuje do nieszczęścia ... :/ Dziurę można ominąć a na tym żwirze koła bujają na wszystkie strony. A poza tym jest tam tyle miejsca że do Wyszogrodu spokojnie mogłaby iść ścieżka rowerowa. Polbus nie jeździ to ludzie radzą sobie jak mogą i głównie rowerami jeżdżą. A droga ... DRAMAT !!!!

Zgłoś
Anka22.05 o 12:54

PiS nie ma kasy na takie pierdoły

Zgłoś
jonjon22.05 o 11:46

a ulica Wały jagiellońskie w kierunku wiejskiej? Chopina? Dobroszycka? Tam idzie zawieszenie zgubić a nie na tym odcinku wiejskiej

Zgłoś
Sipytna22.05 o 10:13

Brawo Panie Janku!

Zgłoś
Lu22.05 o 08:04

A może zamiast robić po kawałeczku zebrać pieniądze i zrobić cały odcinek? Popatrzmy się na Wojska Polskiego, czyli starą 8. Droga ta za Oleśnica jest super, w Sieradzu jest wyremontowana. A w Oleśnicy? Macie to gdzieś. Oni mają pieniądze Ale Bronśu nie ma..

Zgłoś
22.05 o 07:08

Nie starczyło na całość bo Szanowna władza resztę ukradła

Zgłoś
22.05 o 07:07

Co prawda w oczy kole nie banda złodziei decydentów

Zgłoś
MojaOlesnica.pl22.05 o 06:39

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
J.22.05 o 06:35

Brawo wy! Zamiast zrobić całość od razu to po kawałeczku. To co zrobione jak należy zniszczą sprzętem robiąc te 200 mb. Dramat Choć trzeba przyznać, że cieszy fakt samego w sobie remontu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube