reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Chcą wyremontować drogę wojewódzką w gminie Syców

Aktualności22.05 o 06:25Komentarzy: 2
Sycowski samorząd ogłosił przetarg na remont odcinka wojewódzkiego drogi nr 448 - od Szkoły Podstawowej w Działoszy w kierunku Wojciechowa.- Przed nami kolejna inwestycja drogowa. Tym razem przygotowujemy się realizacji remontu odcinka wojewódzkiego drogi nr 448 - od Szkoły Podstawowej w Działoszy w kierunku Wojciechowa. Będzie to ok. kilometrowy odcinek. Zadnie będzie to zrealizowane z Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei, a sfinansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Cieszymy się, że kolejny odcinek drogowy będzie miał wyższe standardy i zapewni jednocześnie większe bezpieczeństwa wszystkim podróżującym - informuje Urząd Miasta i Gminy Syców. Oferty można składać do 29 maja.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

gosc25.05 o 11:12

a co zdroga lawendowa w kierunku ascobloku.kiedy bedzie remont .domy sie czesa jak jada tiry ,czy ciezarowki z betardu wozac cement itp.

Zgłoś
Kierowca 22.05 o 23:42

Kuźwa a co z drogą na Nowym dworze , albo na skrzyżowaniu kaliska -wioska tam jest problem a burmistrz się chwali 1km drogi na peryferiach. BRAWO! !!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube