reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kiedy zostaną otwarte oleśnickie żłobki i przedszkola?

Aktualności21.05 o 15:14Komentarzy: 43
Urząd Miasta Oleśnicy podał datę ponownego otwarcia miejskich żłobków i przedszkoli.* * *

Informujemy, że w związku z koniecznością wdrożenia przez dyrekcję i personel placówek oświatowych licznych, nowych zaleceń i procedur sanitarnych, związanych z bezpieczeństwem dzieci, otwarcie oleśnickich przedszkoli, Żłobka Miejskiego, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas I-III szkół podstawowych nastąpi od 1 czerwca br. Musimy zrobić wszystko, aby ten powrót był bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i dla pracowników.

W placówkach prowadzone będą wyłącznie zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, konsultacje dla klas ósmych i pozostałych klas oraz zajęcia rewalidacyjne, z psychologiem i pedagogiem szkolnym. Będą w nich mogły uczestniczyć dzieci, których rodzice wcześniej zadeklarowali taką chęć. Zajęcia dydaktyczne będą prowadzone nadal w trybie zdalnym.

Urząd Miasta Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (43)

Matka22.05 o 14:23

Każdy decyduje za siebie a zasmarkane dzieci to kto do szkoły przeprowadzał dlaczego ja nie mogę decydować żeby moje dziecko nie było w klasie razem z kaszlącymi i kichającymi?

Zgłoś
rodzic22.05 o 13:55

https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/koronawirus-w-polsce-szczecin-zakazona-nauczycielka-w-przedszkolu/916fwxh Przebadajcie nauczycieli!

Zgłoś
Rodzic222.05 o 13:12

Po co ta pusta dyskusja? Decyzja nalezy do rodzicow, ci co beda chcieli to wysla dzieci, inni pozostawia dzieci w domu, to oni decydują. A tu nagle wszyscy przerazeni a w innym artykule opisane jak sobie spoleczenstwo lekcewazy obowiazujace przepisy siedzą na placu zwyciestwa w skupiskach bez maseczek, dzieci na placu bez maseczek nie zaraza sie? a wszkole to sie zaraza, do sklepow to samo wchodza jak bydlo tez bez maseczek a tu wielkie larum. Kazdy decyduje za siebie. A poza tym gospodarka musi ruszyc. Nie mozemy siedziec w domu ciagle. Otwarte sklepy, banki, bary, restauracje, obiekty sportowe, poczty, itd. To dlaczego nie zlobki, przedszkola i szkoly?

Zgłoś
Spaniały polski człowiek22.05 o 06:54

Katolickie przedszkole otwarte od dwóch tygodni. Więc Bronsiowi po prostu się nie chce, leży i wachluje się uszami, leniuch.

Zgłoś
Rodzic22.05 o 06:53

Do Pe - ja w odróżnieniu do Ciebie pracuje a nie siedzę na tyłku za 500 plus i inne socjale. Ogarnij się bo tym sposobem to możemy i 2 lata jeszcze czekać. A nauczyciele to cwaniaki.

Zgłoś
Aska22.05 o 03:40

Jestem rodzicem, jestem zmęczona codzienną szkołą.

Zgłoś
Dramat21.05 o 23:23

Ludzie tu nie jest ważne ile zarabia nauczyciel ale zdrowie i życie dzieci, które chorują na Kawasakiego i inne powikłania. To jest nieznany wirus, nowy, nie dotarło to do was jeszcze? Jednego potraktuje lekko, innego zabije. Taka wyliczanka. A jak zazdrościcie nauczycielom to cały czas szukają do uczenia języków obcych i przedmiotów ścisłych! Do roboty!

Zgłoś
Nic z tego 21.05 o 23:13

Tak

Zgłoś
Marek21.05 o 23:12

Czyli wuefistka?

Zgłoś
Nic z tego21.05 o 23:11

Spytałbym sąsiadkę bo jestagisyrem od fikołków ale i tak prawdy nie powie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube