reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 6 czerwca. Imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Do parków nie można wchodzić! Zakaz jest bezwzględny

Aktualności1.04 o 22:20Komentarzy: 16
Kancelaria premiera odpowiada na pytania internautów, którzy dociekają, czy do parków można wchodzić np. gdy nie ma w nich innych osób.Zobacz też: Koronawirus - Oleśnica i Powiat Oleśnicki [SPECJALNA STRONA NA FACEBOOKU]

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

Krzysztof A. Kowalski2.04 o 22:19

Byłem dziś we Wrocławiu. Widziałem parki na Sępolnie, przy Pl. Powstańców Warszawy, przy ul. Legnickiej i nigdzie tam nie widziałem takich tablic, ani takich idiotycznych zapór, ani gromadzących się ludzi, lecz pojedynczo spacerujących, przechodzących, czy jadących na rowerze. W Oleśnicy parki, a raczej skwery przy ul. Daszyńskiego i ul. Mickiewicza są elementami sytemu komunikacyjnego. I w Krakowie takich parków, znacznie większych niż w Oleśnicy - nie zamknięto. Dlaczego Pl. Zwycięstwa nie został zamknięty?

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski2.04 o 22:18

To już zakrawa na jakąś paranoję. Zakaz wchodzenia do parku, będącego częścią ciągu komunikacyjnego. Do sklepu można wchodzić z zachowaniem pewnych zasad. Zdecydowanie mniejsze zagrożenie jest w ogrodach botanicznych, gdzie powinny też obowiązywać zasady wpuszczania. Trudno złapać wirusa od drzew, kwiatów. A spacer, zwłaszcza samotny wśród drzew, roślin jest dla zdrowia psychicznego, a zdrowa psychika jest wsparciem dla odporności. Jeżeli tego ktoś nie rozumie, to kiepski z niego terapeuta.

Zgłoś
Bob 2.04 o 19:48

zamiast do parku można jechać do Castoramy albo OBI...tam spokojnie można sobie pochodzić kilka godzin...a i nowych znajomych poznać...jak zamknęli park to ja tak robię i cały dzionek mi leci jak sraczka...

Zgłoś
Sąsiad 2.04 o 11:20

Jaki zakaz jak sobie teraz siedzą na Kopernika!!

Zgłoś
Sławomir 2.04 o 08:43

Kupiłem pieska żeby móc wychodzić do parku a tu zonk chętnie oddam w dobre ręce

Zgłoś
k2.04 o 08:13

Komiczne

Zgłoś
Klop2.04 o 08:13

A na skwery można chodzić?

Zgłoś
xyz2.04 o 06:36

Mieszkam obok parku gdzie zawsze wyprowadzam psa. Teraz park został zamknięty, całkowity zakaz wstępu. Muszę teraz nauczyć psa siadać na sedesie. :)

Zgłoś
:(2.04 o 01:07

Mam dwoje dzieci w wieku 5 i 12 lat i od 12 marca siedzą w domu wraz ze mną, z ojcem. Jest ciężko ale dają radę. Rozumieją sytuację i tęsknią za szkołą/przedszkolem ale siedzą na dupie w domu bo chcą być zdrowe. Jest ciężko :/ ale trzeba dać rady. To od nas rodziców zależy ich bezpieczeństwo.

Zgłoś
481.04 o 23:08

Ehhhh, może jedź na zakaźny.Tam ci głupie pomysły nie będą przychodziły do pustej głowy. Tylko dzieci nie bierz,bo i tak ich szkoda,że mają tak durnego rodzica.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube