reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 9 kwietnia. Imieniny Mai, Dymitra, Dobrosławy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus. Parafia dziękuje za wsparcie finansowe

26.03 o 14:22Komentarzy: 118Kategoria: Aktualności
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy zamieściła komunikat, w którym dziękuje darczyńcom za finansowe wsparcie w czasie epidemii koronawirusa.Funkcjonowanie kościołów zostało zakłócone przez koronawirusa i wprowadzony stan epidemii. Nie można się gromadzić, ani wychodzić z domów poza zakupami czy pracą. Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia dziękuje darczyńcom za finansowe wsparcie w tym czasie.

- Duszpasterstwo parafii NMP Matki Miłosierdzia składa serdecznie podziękowania wszystkim dobrodziejom-ofiarodawcom, którzy w tym trudnym czasie (koronawirusa) przekazują ofiary na potrzeby parafii. Między innymi taki wpis z ofiarowaniem na konto parafii złożył dobroczyńca - ofiara na potrzeby parafii w tych trudnych czasach. Bóg zapłać! - czytamy w komunikacie duszpasterzy.

Zobacz też: Koronawirus - Oleśnica i Powiat Oleśnicki [SPECJALNA STRONA NA FACEBOOKU]

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (118)

K328.03 o 08:27

Zamiast dziękować powinni te pieniądze przekazać naprawdę potrzebującym

Zgłoś
Tak dalej28.03 o 03:16

?Na wniosek DUCHOWNEGO będącego płatnikiem składek zwalnia się go z obowiązku opłacenia niezapłaconych należności z tytułu składek na obowiązkowe ubezpieczenia emerytalne i rentowe oraz wypadkowe, dobrowolne ubezpieczenie chorobowe oraz na ubezpieczenie zdrowotne.? To nie jest żart! To jeden z artykułów ?tarczy antywirusowej? Morawieckiego. Jeśli to przepchną, to księża dostaną pomoc w takim wymierze, w jakim powinni ją otrzymać wszyscy prowadzący jednoosobowe firmy lub zatrudniający ludzi! Tak, to jest skandal. Czym się różnią księża (którzy podatkowo i tak są bardzo uprzywilejowani) od Kowalskiego, Malinowskiego czy Nowaka budującego polskie PKB? Czym?! Dlaczego nawet w momencie epidemii rząd faworyzuje kler?! W imię jakiego prawa i jakiej sprawiedliwości? Za okres od 1 marca 2020 do dnia 30maja.

Zgłoś
Micho27.03 o 18:35

@koronawirus zrobisz mi loda cygański bachorze .Kaczyński to twój pan a kobyła marzę po fajki skoczyć.

Zgłoś
arcybiszkopt27.03 o 18:30

Dalej utrzymuj darmozjadów średniowieczny, tępy motłochu.

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 08:44

Czyli dalej robisz z siebie debila i udajesz że coś wiesz i ze mnie znasz. Próbuj dalej! Powodzenia!

Zgłoś
k227.03 o 08:30

@koronawirus ja z nikim ciebie nie mylę.Ty to masz różne Nicki ,ten sam styl ,ten sam iloraz debilizmu ,i oczywiście kłamstwo .Może kiedyś podam twój adres ,zapewne miałbyś wielu gości. Miłego dnia

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 08:26

k2 pajacu jesteś tam jeszcze? Co tym razem wymyślisz? Kim tym razem jestem???

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 08:19

Michio Kaku* autokorekta

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 08:18

Zresztą co ty w ogóle pie***lisz, przecież jehowcy wierzą tam sobie w jakiegoś osobowego boga, a ja jestem panteistą, absolut utożsamiam ze wszechświatem w formie Multiuniwersum - skupiska wszelkiej wiecznej materii i energii, innych wszechświatów równoległych odnośnie siebie, które pojawiają się, przechodzą cykl i umierają, a kilka ma ten cykl zapętlony. Nie opiera się to na żadnej religii, raczej na elementach panteizmu Spinozy i fizyce i mechanice kwantowej, również tej Einsteina i Michio Jaki, chociaż ten ostatni wierzy w jakąś osobową, inteligentną przyczynę wszechrzeczy, ale ja tej wiary nie podzielam

Zgłoś
Eryk27.03 o 08:16

A ile maseczek parafia uszyła lub pobłogosławiła ?

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 08:14

Jehowcy to tacy sami idioci co katole, próbuj dalej śmieciu. Wiek się nie zgadza ilość dzieci też, ty chyba próbujesz mnie z kimś mylić i nawet nie wiem o kogo ci chodzi. Jehowcy i katole do wora, a wór do jeziora. Nawet się nie sil na jakieś próby bo NIGDY nie uda ci się odgadnąć kim jestem, nie ma takiej możliwości, nie znasz mnie

Zgłoś
k227.03 o 08:03

@koronawirus jesteś św jechowy ,ten sam styl przygotować się no jeden lub dwa tematy i klepanie głupoty Masz przygotowane odpowiedzi tylko je wklejasz coś tylko dodasz.Odpisujesz praktycznie w ten sam sposób .Na konkretne pytania odpowiadasz z unikiem Masz 37 lat i trójkę dzieci oficjalnie .Nie wiem ile masz przypadkowych dzieci które zostały poczęte podczas mieszania krwi .Zawiesieliscie chodzenie po domach próbujesz swoich marnych sił na MO .Co do majątku Nie masz za wiele nawet bardzo mało. Niech JAKSA sprowadzi ciebie anormalny bracie na ziemię.

Zgłoś
Sławomir 27.03 o 07:22

Ludzie szpitale wspomagajcie a nie koscioły

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 06:56

Kowalski idioto, tak, idioto, bo tylko idiota oficjalnie upublicznia swoje dane i wizerunek w Internecie jeśli nie jest osobą publiczną, głupota nie ma nic wspólnego z odwagą, naucz się w końcu. Teraz każdy z TORem i VPNem może się podpisać jako Krzysztof A. Kowalski i wypisywać w twoim imieniu bzdury, groźby, treści łamiące prawo i nic takiemu komuś nie zrobisz, każdy idiota może być w sieci Krzysztofem A. Kowalskim, a ten prawdziwy jest tylko frajerem i idiotą

Zgłoś
Koronawirus27.03 o 06:53

Ujadajcie dalej pieski PiSowsko katolickie, nie rusza mnie to. Anka nie spakowana jeszcze? Pisze się cojones bo to z języka hiszpańskiego, dzieci sam dokładnie nie wiem ile mam bo sam oficjalnie się nie przyznaję i jakoś tak nie przepadam, wiem jest bliski prawdy, a cała reszta to bzdura bo kasy mam jak lodu i śpię na pieniądzach ale biedactwa mi zazdroszczą

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski27.03 o 01:05

O, zgrozo, a tu następny, co chowa się za "olesniczanin 26.03.20 o 17:20" napisał: "do tego Dużo pseudo polaków to". Niektórym trudno pisać poprawnie po polsku. Jakimi są Polakami?

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski27.03 o 01:01

Napisał to tchórz, co wstydzi się tego, co napisał: ". 26.03.20 o 20:52". Jaką wartość ma coś, co podpisane zostało kropką?

Zgłoś
.....26.03 o 22:14

. to różaniec zacząłeś klepać ?

Zgłoś
Kalmankantaja26.03 o 21:20

Trzeba mieć tupet.

Zgłoś
hue hue26.03 o 21:06

Edmundowicz walczy sam ze sobą, cały czas tą walkę przegrywa i duch, znaczy spirytus w ogóle mu w tym nie pomaga, a co dopiero mówić o walce z koronawirusem? To jest ta różnica między Edmundowiczem a Michałem, w sposobie i celu walki.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Płoną nieużytki w pobliżu ulicy Wiejskiej
dzisiaj o 19:12/ Aktualności
Notowany złodziej nie spodziewał się, że policjanci go znajdą
dzisiaj o 18:28/ Aktualności
Koronawirus. Najnowszy raport o sytuacji w powiecie
dzisiaj o 18:20/ Aktualności
Posłowie przekazali sprzęt Służbom Ratowniczym
dzisiaj o 15:00/ Aktualności
Co z maturami i egzaminami ósmoklasisty?
dzisiaj o 13:49/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube