reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 12 sierpnia. Imieniny Klary, Lecha, Hilarii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Instruktorzy CKiW w programie TVP

Ciekawostki20.03 o 11:28Komentarzy:
W jednym z odcinków programu "Ośmiu Wspaniałych" w TVP1 wystąpią instruktorzy praktycznej nauki zawodu, którzy na co dzień uczą młodzież w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy.Już dzisiaj w TVP 1 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek reality show "Ośmiu Wspaniałych", w którym uczestnicy podejmą różne wyzwania, w tym m.in. będą się uczyć typowo damskich zawodów, grać w psychologiczne gry, uczestniczyć w wieczorkach tanecznych, czy wykonywać survivalowe zadania.

W jednym z odcinków wystąpią instruktorzy praktycznej nauki zawodu, którzy na co dzień uczą młodzież w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy.

"Ośmiu Wspaniałych" pod okiem Jana Golinowskiego, instruktora praktycznej nauki zawodu kowal i Haliny Czajkowskiej, uczącej młodych ludzi w zawodzie piekarz pozna tajniki wykonywania zawodów oraz nabędzie nowe umiejętności.

- Czy uda im się zdać egzamin na 6? Przekonajcie się sami! W programie udział wzięli instruktorzy nauki zawodu z kilku jednostek OHP z całej Polski, sześciu uczestników OHP oraz pracownicy Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, na terenie którego pracowała ekipa filmowa. Nasi instruktorzy zgodnie przyznają, że praca na planie filmowym była dla nich ciekawym doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w ich pamięci - informuje CKiW.

- "Praca od kuchni z bohaterami programu, ekipą filmową była dla nas niesamowitym przeżyciem, na własne oczy mogliśmy zobaczyć jak ciężko pracuje cały sztab ludzi abyśmy mogli obejrzeć półgodzinny program w telewizji". Premiera dziś o godz. 20:35 w TVP1, powtórki programu w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy do oglądania! - podaje Centrum.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube