reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Twardogórski GOSiR ograniczył działalność

Sport20.03.2020 o 10:11Komentarzy: 3
W związku z zagrożeniem koronawirusem, już kilka dni temu twardogórski GOSiR ograniczył swoją działalność.* * *

W związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa SARS-COV-2 informujemy, że od 16 marca 2020 r. do odwołania Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze zostaje zamknięty dla obsługi osobistej klientów ośrodka. Szczegóły - otwórz więcej

Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny, elektroniczny lub korespondencyjny. W przypadku pilnej potrzeby załatwienia sprawy będziemy dla Państwa dostępni w ośrodku po uprzednim kontakcie telefonicznym pod następującymi numerami telefonów:
• Sekretariat GOSiR - 71 31 59 910
• e-mail.: [email protected]
• Hotel GOSiR – 697 849 803
• e-mail.: [email protected]
Decyzja została podjęta w trosce o zdrowie mieszkańców naszej gminy oraz pracowników ośrodka, celem ograniczenia do minimum bezpośrednich kontaktów

GOSiR w Twardogórze

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

lol26.03.2020 o 09:24

Co z tego, że GOSiR zamknięty... Twardogórskie Matki razem z dziećmi łażą wszędzie... Sprawiedliwość dziejowa zacznie się w chwili jak połowa miasteczka będzie zakażona (o ile już nie jest - pozdrawiam panie z Ośrodka Zdrowia - Tak dajecie przykład, że przychodzi pacjent do okienka, a wy ani w rękawiczkach ani żadnego środka dezynfekującego w pobliżu ? WSTYD ! FUJ !) Co do biedronki - to jest akurat sektor handlowy - bez tego nie miałbyś gdzie chleba kupić... Śmieszne jest to, że Ilpea dalej funkcjonuje.. Tu jest najwieksze zagrożenie.

Zgłoś
pieniądz25.03.2020 o 10:08

gryzipiórki się odgradzają a biedronka pracuje to jest sprawiedliwość dziejowa?? tam dają z podatków a tu trzeba się naharować równouprawnienie- nieprawdaż???

Zgłoś
Pento21.03.2020 o 22:36

Grał tam zakazony ! Nie Robert

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube