reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kwarantanna w domu. Czas na szczepionkę na nudę

Ciekawostki17.03.2020 o 08:29Komentarzy:
Joanna Czerwińska, Michał Kowalczyk i Piotr Stępień wydali książkę "Szczepionka na nudę" ze zbiorem gier, zabaw i ćwiczeń. - Kwarantanna w domu nie musi być nudna! - przekonują autorzy.


Joanna Czerwińska i Michał Kowalczyk / arch. prywatne

Michał Kowalczyk od ponad dziesięciu lat jest wychowawcą dzieci i młodzieży. Jest również instruktorem harcerskim i prowadzi firmę animacyjną. Joanna Czerwińska to z kolei grafik komputerowy i entuzjastka starych zabaw. Oboje są oleśniczanami, którzy w zeszłym roku wydali książkę pod tytułem "Stare dobre zabawy".

Teraz wspólnie Piotrem Stępniem przygotowali kolejne wydawnictwo. - Kwarantanna w domu nie musi być nudna! Mamy coś specjalnego. "Szczepionkę na nudę", czyli zbiór gier, zabaw i ćwiczeń które może zaaplikować swojemu dziecku, aby uchronić je przed wirusem nudy. W tej książce znajdziesz 65 prostych i genialnych sposobów na zajęcie swojego dziecka - zachęcają twórcy.

Książka kosztuje 15 złotych. Szczegóły dotyczące zamówień można znaleźć na stronie Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka CZAR na Facebooku.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube