reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 17 stycznia. Imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koronawirus. Uprawiać sport czy ograniczać?

Sport14.03.2020 o 08:21Komentarzy:
W całym kraju panuje zagrożenie koronawirusem. Co ze sportowcami, którzy mają zaplanowane treningi, a jednocześnie chcą być odpowiedzialni za zdrowie swoje oraz swoich bliskich? Swój sposób znalazł na to ultramaratończyk Dawid Gajlusz.


Dawid Gajlusz

W związku z zagrożeniem koronawirusem, zamknięto już wiele firm i instytucji. Rząd zaleca ograniczenia wyjścia z domów i unikanie dużych skupisk ludzi, ale takie obostrzenia mogą być utrudnieniem dla osób zajmujących się sportem. Oleśniczanin Dawid Gajlusz z Biegiem po Marzenia Team poinformował, że znalazł sposób, jak radzić sobie w dobie pandemii, jednocześnie dbając o własne bezpieczeństwo.

- Z początku bagatelizowałem sytuację, ale kiedy doszły mnie słuchy, że w moim mieście rodzinnym przybywa osób objętych kwarantanną, a u jednej z osób potwierdzono zakażenie wirusem SARS-Cov-2- zapaliła mi się lampka... Postanowiłem ograniczyć kontakty, a na spacer czy trening wybrałem pola i lasy! - napisał na swojej stronie.

- Ciekawi mnie jakie jest Wasze podejście do zaistniałej sytuacji? Czy wychodząc na trening, z tyłu głowy macie własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób Was otaczających, czy podobnie jak ja- wybraliście mniej uczęszczane miejsca? - dodał.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube