reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

MOKiS odwołuje wydarzenia i zwróci pieniądze za bilety

Kultura14.03 o 07:20Komentarzy: 0
MOKiS odwołuje zajęcia oraz zapowiedział zwrot pieniędzy za bilety na wydarzenia, które nie odbędą się z powodu zagrożenia koronawirusem.
W związku z zagrożeniem koronawirusem, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy, Oleśnicki Dom Spotkań z Historią i Galeria Brama Wrocławska będą do odwołania.

- Odwołane są również wszystkie wydarzenia i zajęcia organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy. Informujemy, że zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni. Więcej informacji dot. biletów – [email protected] lub 61 642 92 36 wew. 1 - informuje MOKiS.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube