reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Chcą pobić rolkarski rekord, aby pomóc dzieciom! [WIDEO]

Sport10.03 o 19:39Komentarzy:
Agata i Wojtek Miszewscy przygotowują się do uczestnictwa w SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord. Wszyscy liczą, że uda im się pobić zeszłoroczny rekord i tym samym pomóc dzieciom!


Agata i Wojciech Miszewscy są gotowi na pobicie własnego rekordu!

W rocznicę ustanowienia rekordu Polski w Najdłuższej Sztafecie Na Rolkach Agata i Wojtek Miszewscy podnoszą poprzeczkę! Tym razem nie we Wrocławiu, a na placu Zwycięstwa w Oleśnicy. Od 28 do 29 marca planują jeździć bez przerwy wokół tego obiektu przez 25 godzin, aby pobić zeszłoroczny rekord.

- Cel, jak zwykle charytatywny! Będziemy zbierać pieniądze dla Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oleśnica. Żeby mali podopieczni TPD mogli latem wyjechać na wakacje! Podczas SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord będą zbierane datki na rzecz TPD Oleśnica - zapowiadają rolkarze.

- Przy okazji rolkarskiego rekordu powstanie tu całe miasteczko pomocy. Przez całą sobotę i niedzielę będzie można bawić się podczas animacji dla dzieci, obejrzeć pokaz talentów i pozorowane akcje ratownicze, podziwiać sportowe i zabytkowe samochody oraz motocykle, posłuchać koncertów wielu przeróżnych gatunków muzycznych, skosztować smakołyków w punktach gastronomicznych, wziąć udział w kiermaszu i charytatywnych licytacjach. A w nocy z soboty na niedzielę, aby nie zakłócać ciszy nocnej, na płycie placu trwać będzie największe w historii Oleśnicy silent disco. A lista atrakcji stale rośnie! - czytamy w komunikacie.

Niedawno Agata i Wojtek gościli w redakcji portalu MojaOlesnica.pl, aby opowiedzieć o przygotowaniach. Pogoda się polepszyła więc treningi są łatwiejsze. - Ostatnio jest lepiej, więc jest możliwość jazdy i trenowana na powietrzu - słyszymy. Rolkarze zapewniają, że wszystko jest już zapięte niemal na ostatni guzik. Jedynie obawy powoduje zagrożenie koronawirusem, więc istnieje możliwość przełożenia wydarzenia na inny termin.

Wideo: Agata i Wojtek Miszewscy


pp

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube