reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 9 kwietnia. Imieniny Mai, Dymitra, Dobrosławy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Antyaborcyjny film w kinie? Propozycja Kołacińskiego

27.02 o 17:24Komentarzy: 72Kategoria: Kultura
Były burmistrz Michał Kołaciński proponuje, aby w kinie MOKiS-u wyświetlano antyaborcyjny film pod tytułem "Nieplanowane".


Grafika promująca produkcję

Były burmistrz, a obecnie miejski radny Michał Kołaciński i lekarz pediatra (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość) złożył wniosek o uzupełnienie repertuaru kina Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy. - Proszę o uwzględnienie filmu "Nieplanowane" w repertuarze kina MOKiS-u - zaproponował.

W trakcie obrad sesji rady miasta nikt nie odniósł się do tej sugestii. Odpowiedź prawdopodobnie zostanie udzielona na piśmie. Film uchodzi za kontrowersyjny ze względu na swoją tematykę. Jest uznawany za sukces finansowy, bo przy budżecie 6 mln zarobił 18 mln dolarów.

- Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze... - czytamy opisie na portalu Filmweb.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (72)

xyz2.03 o 21:49

TVP1,2 tego nie puści??? No szok. Może przestańcie wreszcie innym życie układać.

Zgłoś
*1.03 o 10:11

Tak, dokładnie jak kiedy masz okres. Żadnej różnicy.

Zgłoś
mad1.03 o 09:43

A wasza obiektywna prawda jest jaka? Taka ? ... "Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut. I nagle przychodzi taki wielki oddech. Największy wydech świata. Czuje ulgę? No, ta dziewczyna... To znaczy ja. Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz. ... Pięć minut - i masz z powrotem swoje życie".

Zgłoś
*1.03 o 09:10

"Obiektywną"

Zgłoś
Etyka1.03 o 09:09

"taka prawda", cenzurą jest niedopuszczanie do emisji filmu przedstawiającego objektywną prawdę lub fakty, w przypadku tego filmu chodzi o nie wspieranie debilizmu i zakłamanej ideologii, i na to zgody nie ma i nie będzie.

Zgłoś
Iva1.03 o 08:01

Ktosiu nie podszywaj się pod Iva. Bądź bardziej oryginalny.

Zgłoś
Taka prawda1.03 o 06:59

Film "Kler" wyświetlali i nie było cenzury, a teraz to wielkie oburzenie? A gdzie wolność słowa? PRL się dawno skończył, ale widać niektórzy tam dalej tkwią i zadają cenzury

Zgłoś
kuria twoja mać1.03 o 00:27

a wiesz co to "subtelność" ?, pytam, bo jako pisowski katolik...

Zgłoś
mad29.02 o 19:29

"Subtelność przekazu nie łapiesz..." - przekaz pana Edmunda łapię, bo jest dobitny, ale "Subtelność przekazu" ??? Faktycznie, nie łapię ;))

Zgłoś
Lila29.02 o 09:55

Film będzie można obejrzeć w Spirali ???? kto chce idzie kto nie chce zostaje w domu. Miłego weekendu wszystkim????

Zgłoś
kuria twoja mać29.02 o 09:39

mad - Pan Edmund pokazuje tylko jaka różnorodność grzechu i przestępczości jest jak błoto, marazm i degrengolada w Kościele. Nie potrafisz, jak zauważyłam, czytać ze zrozumieniem problematyki mafijnej. Subtelności przekazu nie łapiesz...

Zgłoś
Mmmmm28.02 o 21:35

Kołaciński lekarza szukaj z dyplomem i doświadczeniem :[email protected]@[email protected]!!!!×?%9*&

Zgłoś
Edmund Kaleciński28.02 o 20:05

dzisiaj o 18:53 ktoś posłużył się moim imieniem i nazwiskiem. Proszę tego nie robić , bo zgłoszę na policję...

Zgłoś
MojaOlesnica.pl28.02 o 18:53

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
lva28.02 o 18:51

edmund kaleciński to widocznie ukryty pedofil tak jak ty kuria......... POd przykrywką anty dostajesz "ekstazy"

Zgłoś
mieszkaniec Oleśnicy28.02 o 18:48

Może obecny burmistrz Jan Bronś wykupi darmowe bilety do kina dla nauczycieli przedszkoli i szkół tak jak fundnął je na film ksiądz! czekam na deklaracię burmistrza Jana Bronsia!

Zgłoś
mad28.02 o 18:10

"wygłodniałego seksualnie kleru katolskiego" - znasz jakiś przypadek takiego "wygłodniałego seksualnie kleru" w 100-tysięcznym powiecie oleśnickim? Dyskutujemy o aborcji i filmie zniechęcającym do aborcji, co ma z tym wspólnego pedofilia w Kościele, czy w ogóle wiara? Nigdy nie napisałem, że jestem przeciwnikiem aborcji, bo to grzech. Aborcja jest czymś złym, zawsze, choć nieraz może być konieczna i moralnie usprawiedliwiona, ale nigdy nie można z uśmiechem na twarzy powiedzieć, że jest OK. Takie jest moje zdanie na ten temat, pan Edmund może mieć inne, nie musimy się zgadzać i rozumieć.

Zgłoś
kuria twoja mać28.02 o 16:48

mad, ale Edmund Kaleciński wspomniał też coś o "przemyśle pedofilskim wśród kleru", dodam, że dzieci niepełnosprawne lub żyjące w patologicznych warunkach bardzo często są wystawiane "na żer" wygłodniałego seksualnie kleru katolskiego. Zauważyłeś i zrozumiałeś wpis Edmunda?

Zgłoś
mad28.02 o 16:04

Iva, NFZ za rządów tej "katolickiej" partii finansuje aborcję chorych dzieci, przeciwko czemu demonstrują pod szpitalem w Oleśnicy przeciwnicy aborcji.

Zgłoś
Iva28.02 o 15:35

Strasznie za życiem. A jak już urodzone to ludzie się składają na leczenie chorych dzieci. NFZ odrzuca wnioski o refundację leków dla chorych. To jest szczyt hipokryzji tej pseudo katolickiej partii.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Posłowie przekazali sprzęt Służbom Ratowniczym
dzisiaj o 15:00/ Aktualności
Co z maturami i egzaminami ósmoklasisty?
dzisiaj o 13:49/ Aktualności
Wprowadzają obowiązek noszenia maseczek
dzisiaj o 13:42/ Aktualności
Obostrzenia będą dalej obowiązywały!
dzisiaj o 13:28/ Aktualności
Wielkanocne uroczystości on-line z bazyliki
dzisiaj o 13:04/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube