reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 9 kwietnia. Imieniny Mai, Dymitra, Dobrosławy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zapowiadają zbiórkę podpisów poparcia dla Biedronia

20.02 o 19:40Komentarzy: 92Kategoria: Aktualności
Wkrótce na oleśnickim rynku będą zbierane podpisy pod listami poparcia dla Roberta Biedronia - kandydata na prezydenta Polski.


Robert Biedroń / fot. fb

- Zapraszamy wszystkich sympatyków Roberta Biedronia do składania podpisów poparcia na listach wspólnego kandydata (#SLD, #Wiosna i #Razem) #RobertBiedroń. Liczymy na Waszą obecność i wsparcie - informuje sztab kandydata na prezydenta. Podpisy będą zbierane 22 lutego w godz. od 15 do 16 na oleśnickim rynku.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (92)

ryś +24.02 o 17:29

I kiedy ja się niby do czegoś przyznałem? Cały czas dowodzę, że to ty jesteś płatnym trollem dzbanie

Zgłoś
ryś +24.02 o 17:28

Każdy PiSowski płatny troll tak gada. To ile ci płacą?

Zgłoś
ryś24.02 o 16:56

ryś+,mi nie płacą a ty bez mózgowcu w to uwierzyłeś i sam się przyznałeś i miło pisać i pokazywać takich jak ty es-beckich trolli.

Zgłoś
ryś +24.02 o 15:57

Co rysiu boisz się przyznać ile ci płacą ty płatny trollu PiSowski?

Zgłoś
ryś+24.02 o 15:24

Ryś+ nie dla psa kiełbasa baranie.

Zgłoś
ryś +24.02 o 13:24

No to ile ci tam płacą w tym PiS za te szkodliwe bzdury? Da się z tego wyżyć?

Zgłoś
ryś+24.02 o 12:36

ryś+ czy sipytna jeżeli chodzi o stawki to ty z nich głównie korzystałeś do momentu banicji,ale teraz widać,że wróciłeś widocznie otrzymałeś powołanie twój czerwony jęzor widać dla niektórych jest niezbędny.

Zgłoś
ryś +23.02 o 10:35

Czy Biedroń chce zdobyć władzę tylko dla tego żeby móc adoptować dzieci?

Zgłoś
E.23.02 o 09:25

Nie ma relacji z wczorajszego zbierania podpisów dla Biedronia. Akcja się nie udała ?

Zgłoś
ryś +22.02 o 21:27

ryś i Oleśniczanin do leczenia psychiatrycznego. Skoro zarzucasz mi komentowanie za pieniądze, to ty musisz mieć etat trolla w PiSie na umowie o pracę, bo takich szkodliwych bzdur które głosisz nikt normalny nie rozpowszechniałby za darmo bez żadnych korzyści. Jakie tam macie stawki za lizanie dupy PiS i atakowanie opozycji? Opłaca się?

Zgłoś
ryś+22.02 o 18:52

ryś+ czy sipytna lub perdupa ta sama szkoła i to same myślenie nie będę w wasze szkolenie wchodził bo je znam i na wymioty mnie bierze jak o tym piszecie i za przysłowiowe srebrniki się sprzedajecie,ale nie ma takiego drugiego kraju w UE jak to robi totalna opozycja łącznie z wami ich naśladowcami.

Zgłoś
ryś +22.02 o 16:20

Nie interesuje mnie twoja opinia na mój temat, bo jesteś dla mnie nikim i biednym, chorym, zmanipulowanym człowiekiem. Nawet taki banita jak ja jest w stanie cię zdiagnozować i wytknąć ci kim naprawdę jesteś, a to co z tym zrobisz to już twój problem. Możesz się zarzekać, bronić, odbijać piłeczkę, zarzucać mi swoje różne urojone rzeczy, ale prawdy i rzeczywistości nie zmienisz. Portal MO nie ma tutaj znaczenia, po prostu jest to medium najchętniej odwiedzane i komentowane. To nie ma znaczenia, że to akurat MojaOlesnica, bo na jej miejscu mogłoby być cokolwiek, po prostu rynek zweryfikował tak, a nie inaczej. A co do twoich zarzutów w stosunku do Pana Roberta Biedronia, to kierował się on interesem Polski. W interesie Polski i Polaków jest ścisła europejska integracja i współpraca, jest w nim również ścisłe przestrzeganie praworządności europejskiej, realizacja zaleceń Komisji Weneckiej i Parlamentu Europejskiego, oraz informowanie instytucji unijnych o każdej próbie łamania przez polski rząd prawa europejskiego i polskiego, oraz związane z nimi wątpliwości. PiS za rządów PO również "donosiła" do Brukseli, ale o tym się w ogóle nie mówi, nie porusza, ani nie odnosi się do tego faktu, przemilczając go, negując i ignorując. Ale takie są fakty. Unia Europejska to my, a nie żadni "obcy" dlatego nie ma mowy o żadnym "donoszeniu obcym" bez względu na to, czy "donosi" PO, czy PiS i jaki jest tego powód.

Zgłoś
Oleśniczanin22.02 o 15:36

Panie kandydacie na prezydenta uważam,że sama postawa w UE i wypowiedzi nie są żadną podstawą,aby wspierać tak nędznego kandydata na tak wielkie stanowisko znając tak poglądy dla tak wielkiej oczekiwanej przyszłości

Zgłoś
Oleśniczanin22.02 o 15:26

ryś+,a kim ty jesteś,aby oceniać kogoś skoro jesteś banitą a po za tym jaką rolę tu spełnia portal MO.

Zgłoś
ryś +22.02 o 15:17

Nie żebym straszył, groził, czy nawet ostrzegał, jedynie informuję o tym czym może się to skończyć. Ja nie mam kompetencji ani upoważnień by działać, interweniować w tej sprawie, od tego są odpowiednie resorty, ludzie, służby, które potrzebują tylko sygnału, zwrócenia uwagi. Rób tak dalej to wkrótce dostaniesz "ogon". Ja sam mogę jedynie dokonać twojej diagnozy i wnikliwej analizy w głąb twojego umysłu na podstawie tego co piszesz, to wbrew pozorom nie jest nic trudnego, sam wystawiasz się na tacy poprzez każdy kolejny komentarz, dostarczasz materiału do obserwacji

Zgłoś
ryś +22.02 o 15:12

Ale ty wiesz, że urojenia i projekcje się leczy? Wiesz tyle ile zjesz i co sobie uroisz, twoja "wiedza" to chore projekcje, zarzuty, opinie i poglądy manipulacja, dopasowywanie wygodnych faktów do tez, binarne, zero-jedynkowe postrzeganie rzeczywistości i normalnie mógłbym to olać, ale nie mogę, bo twoje urojenia które postrzegasz za fakty i odzwierciedlenie rzeczywistości czynią ciebie osobą potencjalnie niebezpieczną, na którą należy mieć oko i którą należy poddać pewnej kontroli w taki sposób byś jej bezpośrednio nie odczuł, ale jednocześnie na tyle wnikliwej, żeby mieć wiedzę na temat tego gdzie jesteś i co robisz. To jest do załatwienia, tylko kontynuuj to co robisz

Zgłoś
Oleśniczanin22.02 o 14:57

Sipytna,kim jesteś to dobrze wiem,ale na pewno nie tym za kogo się podajesz.

Zgłoś
ryś +22.02 o 14:29

Twoim starym jak cię robił

Zgłoś
Oleśniczanin22.02 o 14:12

ryś+kim tym jesteś to doskonale wiem a kogo wspierasz też wiem.

Zgłoś
ryś +22.02 o 11:27

Dobrze zrobił Pan Robert, bo za łamanie europejskiej praworządności EU powinna nałożyć rządowi PiS drakońskie kary i sankcje i cofnąć je natychmiast wtedy kiedy PiS zastosuje się do wszystkich zaleceń Komisji Weneckiej i Parlamentu Europejskiego

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Posłowie przekazali sprzęt Służbom Ratowniczym
dzisiaj o 15:00/ Aktualności
Co z maturami i egzaminami ósmoklasisty?
dzisiaj o 13:49/ Aktualności
Wprowadzają obowiązek noszenia maseczek
dzisiaj o 13:42/ Aktualności
Obostrzenia będą dalej obowiązywały!
dzisiaj o 13:28/ Aktualności
Wielkanocne uroczystości on-line z bazyliki
dzisiaj o 13:04/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube