reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 6 czerwca. Imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ordynator oskarża antyaborcyjnych działaczy

Aktualności19.02 o 12:20Komentarzy: 176
Ordynator oddziału ginekologicznego oleśnickiego szpitala złożył w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy prywatny akt oskarżenia przeciwko fundacji organizującej przy placówce antyaborcyjne protesty.Pod budynkiem szpitala w Oleśnicy cyklicznie odbywają się antyaborcyjne protesty. Do tego na obrzeżach miasta można było oglądać podobne billboardy.

Dzisiaj w Sądzie Rejonowym w Oleśnicy za zamkniętymi drzwiami odbyła się pierwsza rozprawa przeciwko przedstawicielom Fundacji "Pro-Prawo do Życia", którzy organizują pikiety i stoją za podobnymi akcjami. Sprawę karną założył ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Oleśnicy dr Łukasz Jagielski.

Przypomnijmy, również pod prywatną praktyką doktora Jagielskiego w Kiełczowie organizowano podobne protesty. Ordynator poczuł się dotknięty m.in. oskarżeniami fundacji o zabójstwo dzieci. Podkreśla, że decyzję o aborcji zawsze pozostawia pacjentce po konsultacji psychologicznej.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (176)

Oleśniczanin22.02 o 15:43

Predupa sam sobie zaprzeczasz.

Zgłoś
Oleśniczanin22.02 o 15:40

Jak tak niski poziom prezentowany przez ordynatora nie mający,żadnych podstaw do oceny chce kogokolwiek oceniać

Zgłoś
Perturabo21.02 o 00:22

G#wno mnie to obchodzi, nie lubię po ale.za.ich.rządów sądy jakkolwiek funkcjonowały, teraz.jest zapaść, zresztą tak samo jak w.służbie.zdrowia czy oświacie- taką " dobra zmiana" XD

Zgłoś
.21.02 o 00:14

Mówisz w 5 lat można zrobić mnóstwo.... To co zrobiło PO z PSL w ciągu ośmiu lat swoich rządów, oprócz podporządkowania sobie TK i przyzwolenia na rozpasanie kasty sądowniczej? Teraz są tego efekty, sędziowie upewnili się w przekonaniu ,że są bezkarni i nietykalni.

Zgłoś
Perturabo21.02 o 00:04

TK miało być oczywiście :)

Zgłoś
Perturabo21.02 o 00:02

Ze statystyk kropku. Już za momencik, już za chwileczkę XD - komu te kity i nie wciskaj mi jakichś farmazonów jakich nie mówiłem. Całą kadencję i kawałek tej miał pis na poprawę sądownictwa, w.takim czasie można zrobić mnóstwo ale.oni zamiast tego zabrali się za łamanie konstytucji i nielegalne obsadzanie różnych izb jak TS, KRS. Jak wygląda rzeczywistość dla przeciętnego Kowalskiego opisuje ci ZW.Kowalski :D

Zgłoś
zw+kowalski20.02 o 23:58

Perturabo. Sprawdź ile spraw do sądu elektronicznego wpłynęło w 2018 so ile mniej w 2019. Komornikom też ubyło spraw. Do tego muszą sprawdzać przedawnienie.

Zgłoś
Zw-kowalski20.02 o 23:55

Moja sprawa trwała 5lat. Według sądu po 2,5 roku bo zrobili dwie IV P 140/10 i 214/13

Zgłoś
Zw-kowalski20.02 o 23:53

Perturabo. Wiesz jak sąd poprawia statystyki. Rejestruje sprawę w trybie uproszczonym. Za miesiąc postanawia tryb normalny. Z jednej sprawy są dwie.

Zgłoś
zw-kowalski :-)20.02 o 23:51

Perturabo. To że kryli to pokazał Sekielskiego film. A to,że policjant i prokurator w Oleśnicy o nazwiskach podanych przeze mnie wczesniej nie widzą przestępstwa to tylko ich mniemanie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube