reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 28 lutego. Imieniny Romana, Makarego, Lutomira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowy pracownik ds. komunikacji społecznej

13.02 o 21:10Komentarzy: 67Kategoria: Aktualności
Sławomir Stramski zostanie nowym podinspektorem ds. komunikacji społecznej w Urzędzie Miasta Oleśnicy.Urząd Miasta Oleśnicy zakończył nabór na stanowisko podinspektora ds. komunikacji społecznej. Burmistrz Jan Bronś poinformował, że posadę obejmie Sławomir Stramski. W przeszłości był naczelnikiem wydziału rozwoju i promocji w namysłowskim magistracie.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

Krzysztof A. Kowalski15.02 o 17:31

Michał Kołaciński? Czym kierował i zrobił to dobrze? Z pewnością nie promocją i marketingiem miejskim w Oleśnicy. Zarówno Jan Bronś, jak i Michał Kołaciński tylko się kompromitowali.

Zgłoś
A nawet powinien 15.02 o 15:34

Kierował Kołaciński i zrobił to dobrze, Bronś może się uczyć.

Zgłoś
akuku15.02 o 15:04

Jak się pisanki wściekają to znaczy że dobrze jest.

Zgłoś
m15.02 o 15:02

@Ryś CUS nie jest PIS-owski tylko wybudowany za pieniądze mieszkańców Oleśnicy i Unii Europejskie (po równo). A że kierował tym burmistrz z PiS nic nie znaczy - musiał bo inaczej Bronś rozebrałby budynek, aby teren przekazać ulubionemu deweloperowi. W ten sposób zachowano piękny zabytkowy budynek, który przeżyje PiS, PO, PSL itp.

Zgłoś
.15.02 o 14:29

A powinieneś, seniorzy i dzieci, mieszkańcy Oleśnicy korzystający z dobrodziejstw CUS są zachwyceni, wszyscy zachwalają obiekt, jego rozwiazania i pomysł przed delegacjami z innych miast, a te miasta nam tego obiektu i pomysłu po prostu zazdroszczą. Co tu gadać?

Zgłoś
ryś15.02 o 14:03

Ja nie chwalę CUS, ani tym bardziej nie zamierzam się tam fotografować i uważać, że ta budowa przetrwa. Zwykłe badziewie PiSowskie

Zgłoś
Wszyscy tak mówią 15.02 o 09:51

CUS przeżyje wszystko co wybudował Bronś.

Zgłoś
.15.02 o 09:35

Taaa, i teraz wszyscy fotografują się w CUS i chwalą na całą Polskę obiektem.

Zgłoś
ryś15.02 o 09:29

Kołaciński to nierób, partacz i leń

Zgłoś
?15.02 o 08:52

Czy gdyby funkcję dalej pelnił były sekretarz miasta pan Rybak dopuściłby do tego? Teraz ta układanka sama nam się rozwiązuje, nie ma żadnej kontroli nad stanowiskami i ludżmi przyjmowanymi do Ratusza?

Zgłoś
.15.02 o 08:40

Ty nie twórz nowych stowarzyszeń, trzeba odkłamać to, co złego mówiono o Kołacińskim, a co było oczywistą nieprawdą, wspierać OR w w jej wysiłkach na rzecz piętnowania obłudy i kłamstwa i będzie dobrze. Ten układ długo nie pociągnie, sami sobie strzelają co chwilę w kolano.

Zgłoś
Pan Zmiana15.02 o 08:31

Czekam do kolejnych wyborów. Tworzy się nowa opcja stowarzyszenia Oleśnica Wspólnym Dobrem, chętnych zapraszam kontaktu

Zgłoś
Brawo Oleśnica15.02 o 08:00

No idealnie wpisuje się w oleśnicki dział komunikacji, będzie mu się tam dobrze pracowało.

Zgłoś
Czy jak?15.02 o 07:50

Czyli do ekipy pasuje?

Zgłoś
Jowita15.02 o 00:47

cześć Sławomir, tu Magdalena

Zgłoś
magdalena15.02 o 00:41

czesc, tu sławomir

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski14.02 o 23:56

Ktoś napisał tak: "Namysłowianin Dzisiaj, 20:52 Hahaha. No to gratuluję, większego propagandzisty i dupowłaza ziemia nie nosiła. Współczuję Oleśniczanom, w Namysłowie został pogoniony na 4 wiatry. Kłamca populista manipulator. Wejdzie w każdemu w .... by utrzymać stołek, tak bardzo się zaangażował w to "analizowanie" poprzedniej wladzy, że gdy RIO upominała gminę, że niebawem staniemy się niewypłacalni (długi ponad 50% rocznego budżetu i planowano kolejne) w propagandowej gazecie Namysłów pisał o wspaniałej kondycji finansowej. Na szczęście mamy nową władzę budżet bez deficytu, propagandową gazetę zlikwidowaną no i nie mamy Starmskiego z czego ludność Namysłowa bardzo się cieszy. Aaaa i tak dopiszę. Wiecie czym przez oststni rok zajmował się Stramski? Jest takim specjalistą w swojej dziedzinie, że nie mógł nigdzie znaleźć pracy i postanowił zostać.... Tu uwaga! Makijarzystą hahahah. I jeszcze jedno, startował na podobne stanowisko w Bierutowie zaraz po przegranych wyborach i tam go pogoniono. Samo to, że zdobył 33 głosy w wyboravh powinno Oleśniczanom dać do myślenia. Gość o takiej perspektywie rozwojowej, bo pisząc artykuły ( przy pomocy pewnej polonistki) jego nazwisko przewijało się przez całe miasto, swoadczy o braku jego jakiejkolwiek popularności."

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski14.02 o 23:55

Pierwsza wpadka pana Sławomira Stramskiego: przyrównuje odnowę namysłowskiego dworca kolejowego do sytuacji w Oleśnicy. Nie dostrzega różnic w lokalizacji i wielkości. Gdyby znał Oleśnicę i chciałby użyć poprawnych analogii, to lokalizację namysłowskiego dworca można byłoby przyrównać do budynku po dawnej TPSA. Blisko, relatywnie, centrum i wielkość zbliżona do namysłowskiego. Koszty remontu byłyby pewnie też podobne. Niestety, pan Sł. Stramski nie zna Oleśnicy, ale usiłuje przypochlebić się pracodawcy. Żałosne i szkodliwe dla Oleśnicy. Wszystkie kadencje Jana Bronsia były i są szkodliwe dla Oleśnicy. To widać niemalże na każdym kroku: otoczenie ratusza, "Atol", "czerwone koszary", "Pod Blachą", nieistniejący "dom na murze", brak miejskiej orkiestry, nie ma galerii wystawienniczej dla lokalnych artystów i producentów, brak lapidarium, wałbrzyskie pokrywy kanalizacyjne. Tak na to patrząc i analizując to rzeczywiście Janowi Bronsiowi potrzeba sztabu ludzi, by to co złe, pokazać jako dobre.

Zgłoś
dobranoc14.02 o 22:44

.

Zgłoś
.14.02 o 22:17

Buaahahahha, czyli wszystko w normie.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Antyaborcyjny film w kinie? Propozycja Kołacińskiego
wczoraj/ Kultura
Czy salę gimnastyczną uda się wybudować taniej?
wczoraj/ Aktualności
Koronawirus we Włoszech. Relacja oleśniczanek
wczoraj/ Aktualności
Oleśnica Razem o podwyżkach cen za śmieci
wczoraj/ Aktualności
Radni zdecydowali ws. podwyżki cen za śmieci
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube