reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Babki babkom, czyli blog personelu szpitala

Aktualności12.02 o 19:54Komentarzy:
Personel oddziału ginekologiczno-położniczego od pewnego czasu funkcjonuje na Facebooku, a niedawno otworzył swojego bloga.


źróło: babkibabkom.pl

* * *

Jesteśmy z Wami już od jakiegoś czasu na FB, więc uznałyśmy, że to już najwyższy czas, aby wszyscy dowiedzieli się z kim mają do czynienia :)

Paula – lekarka, w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Dołączyła do naszego zespołu jeszcze podczas stażu podyplomowego. Zakochała się w położnictwie i już z nami została. W międzyczasie urodziła w naszym Oddziale córeczkę, więc wszystko, co opisuje zna również od podszewki :)

Giza – specjalistka położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji w dziedzinie perinatologii. Jedna z osób, które tworzyły Oddział Ginekologii i Położnictwa w Oleśnicy w takim kształcie, w jakim znacie go teraz. Prywatnie mama trójki urodzonej przez cięcia cesarskie ( do dziś zastanawia się czasem, jakie były ku temu wskazania) popołudniami dzieląca czas pomiędzy dziećmi a prywatną praktyką w Kiełczowie.

Zespół Położnych i Lekarzy Oddziału PZS Oleśnica – najlepszy team położniczo-ginekologiczny, jaki zdarzyło mi się spotkać. Postaramy się Wam przedstawić wszystkich z osobna :)

http://babkibabkom.pl/

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube