reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Próba gwałtu zbiorowego na placu Staszica?

Aktualności12.02 o 20:00Komentarzy:
Według jednej z relacji, w nocy z soboty na niedzielę młoda kobieta omal nie została ofiarą gwałtu zbiorowego. Policja nie potwierdza, aby otrzymała takie zgłoszenia, ale możliwe, że ofiara bała się złożyć zawiadomienie.Na grupie "Spotted: Oleśnica" na Facebooku pojawił się wpis anonimowej osoby dotyczący rzekomej próby gwałtu na kobiecie, która w nocy z soboty na niedzielę przechodziła przez plac Staszica w Oleśnicy.

- Trzech chłopaków usiłowało zgwałcić moją żonę - relacjonuje jedna z osób i pyta internautów o to, czy w pobliżu znajduje się jakaś kamera monitoringu. Takie urządzenia może mieć m.in. pobliski hotel "Perła", stacja paliw "Orlen" czy nieco oddalony "Vegas Music Club".Policja jednak nie otrzymała jakiegokolwiek zgłoszenia w tej sprawie. - Nie mamy wiedzy o jakiejkolwiek próbie gwałtu i nie mieliśmy żadnej interwencji tego typu w miniony weekend - mówi portalowi MojaOlesnica.pl mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Nie oznacza to, że wpis jest zmyślony. Możliwe, że pokrzywdzona nie zgłosiła tego faktu funkcjonariuszom. Rzeczniczka policji za naszym pośrednictwem zachęca ofiary wszelkich przestępstw do składania zawiadomień do organów ścigania.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube