reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Dla kogo gminne pieniądze na sport?

Sport13.02 o 07:41Komentarzy: 6
Wiemy, jakie organizacje sportowe otrzymają w tym roku dotacje na swoją działalność.Wójt gminy Oleśnica Marcin Kasina poinformował o wynikach przeprowadzonego konkursu ofert o udzielenie dotacji z budżetu gminy na realizację celu publicznego w zakresie rozwoju sportu na terenie gmina.

Wpłynęło dziewięć ofert. Stowarzyszenia Sportowe Błękitni Krzeczyn otrzyma wysokości 8500 zł. Tyle samo dostanie Klub Sportowy Gręboszyce, a KS Ligota Mała 6000 zł, natomiast KS Dostan - 7000 zł.

- W ofertach: Klubu Sportowego „SOKÓŁ-Sokołowice”, Wojskowego Klubu Sportowego „OLEŚNICZANKA” i Miejskiego Klubu Pływackiego „ATOL” Oleśnica wystąpiły uchybienia formalne i kluby te zostały wezwane do ich uzupełnienia. Oferty Klubu Sportowego Ekipa Przytul Pyska i Powiatowego Integracyjnego Klubu Sportowego „ORZEŁ” pozostały bez rozpoznania, ponieważ nie zostały załączone wymagane dokumenty - informuje M. Kasina.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (6)

prl15.02 o 19:33

Tak nawiasem to nie wiem jak te doinwestowane kluby , ale np, LZS Zbytowa z sąsiedniej gminy nie powinny dostać przez kolejne 5 lat ani złotówki, za nieściągnięcie siatek bramkowych na okres zimowy, to jest skandal.

Zgłoś
Jaś15.02 o 00:52

Ty fifek sam jesteś Esport dzbaneczku...

Zgłoś
fifek14.02 o 20:47

a gdzie Esport?!

Zgłoś
Asd13.02 o 19:09

Ligota mała wogole gra coś?

Zgłoś
Xxx13.02 o 17:27

Znawca,a co taki zdziwiony. Klub istnieje ,rozwija się, chłopaki mają serce do gry to dlaczego mają nie otrzymać kasy? Mała miejscowość to znaczy,że ma nie być brana pod uwagę

Zgłoś
Znawca13.02 o 15:05

Gręboszyce?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube