reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 28 lutego. Imieniny Romana, Makarego, Lutomira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Co gubi Beatę Kempę?

13.02 o 09:26Komentarzy: 257Kategoria: Aktualności
- Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej - tak Beata Kempa w rozmowie z TVN24 tłumaczyła swoje słowa o Krzysztofie Śmiszku jako "pierwszej damie".


Beata Kempa / źródło: Solidarna Polska

Pochodząca z Sycowa europosłanka Beata Kempa wygłosiła przemówienie na konwencji Solidarnej Polski. Partnera Roberta Biedronia nazwała "kandydatką na pierwszą damę". Jej słowa wywołały oburzenie u niektórych polityków.

- Ja powiedziałam o pierwszej damie. A tak nie jest? A nie ma pretendenta do pierwszej damy? No jest pretendentem. To jest oczywiste - powiedziała Beata Kempa, cytowana przez TVN24.

- Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej. Mam do tego prawo. Natomiast jeśli pan Biedroń zostanie prezydentem, a zakładam, że tak się nie stanie, ale gdyby tak się stało, no to mamy pierwszą damę - dodała.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych potępia słowa polityk i w tym kontekście ocenia, że rządzący podsycają nastroje nienawiści, która niszczy Polskę.

- Homofobiczne wystąpienie Beaty Kempy pokazało to, o czym mówimy od kilku lat. Rządzący naszym krajem szowinistyczni nacjonaliści i fundamentaliści religijni z PiS celowo podsycają nienawiść do osób innych narodowości, orientacji seksualnej czy narodowości. Nacjonaliści rządzący Polską odkryli, że wzbudzenie lęku i zarażenie ludzi nienawiścią sprawia, że łatwiej można kontrolować nastroje społeczne. Dzisiaj upolitycznione przez PiS prokuratury praktycznie nie wszczynają postępowań przeciwko neonazistom i skrajnej prawicy - czytamy w komunikacie.

Zobacz też: Kempa o partnerze Biedronia [WIDEO]

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (257)

Maria15.02 o 16:11

Do @Pan Zmiana cały czas nawijasz o tym wieku emerytalnym bo to był kluczowy argument pis-u aby pociągnąć za tym jak najwięcej zdesperowanych ale...dzisiaj jest obniżony dla ciebie o 2 lata i jak doczekasz a może już jesteś okaże się,że twoja emerytura jest tak mała,że BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ do us****j śmierci /jeśli ci zdrowie pozwoli/wtedy nie narzekaj tylko przyjmij na klatę jak facet z jajami i żyj....To ile jest warte świadczenie emerytalne widać już dzisiaj a za parę miesięcy będzie to jałmużna dla wieku polaków

Zgłoś
Psikuta 15.02 o 13:59

10 minut i się wyżygalem..

Zgłoś
Psikuta 15.02 o 13:48

Zapraszam na TVN... Można zobaczyć Wiecowego Pajaca... pięter.doli napięcie... rzyg podchodzi...

Zgłoś
ryś15.02 o 13:21

No jak ktoś ma za dużo w dupie i zbyt duże mniemanie o sobie to pogardzi każdym pieniądzem. Ja już zarabiam 12 tysięcy i nie potrzebuję pensji minimalnej, ale gdyby nie te złodzieje z PiS, gdyby nie bandycki ZUS i podatki, które są zwykłą kradzieżą, to miałbym na spokojnie w granicach 18-20 tysięcy

Zgłoś
Pan Zmiana15.02 o 12:27

Ryś to tyraj możesz nawet zarobić 10 tyś złotych, a pracowników sprowadzają z Bangladeszu bo wątpię, aby Polak lub obywatel Ukrainy pracował u Ciebie za 1000 zł miesięcznie.

Zgłoś
Pamiętliwy15.02 o 12:23

Wolne Sądy kto to wymyślił. Zwykłemu człowiekowi PO PSL podwyższył wiek emerytalny, ale czy zrobiło to też Sędziom? Proszę to sobie sprawdzić?

Zgłoś
Hermenegilda z "Bilda&quo15.02 o 09:49

Co zabawniejsze, było to moje pierwsze spotkanie z obywatelami TW"Anna", TW "Helmuta" i przedstawicielem humoru niemieckiego. . . Codziennie można z ich wypowiedziami spotkać się na tym portalu. Dzielą się swoimi bolączkami a także jak TW "Anna" wyzywa pana prezydenta od ch....ow" i każe jemu wyp?.lać z Polski!!." Atrakcją" dyskusji na portalu są wypowiedzi TW "Anny" I to nie wtedy gdy prowadzi jawną pro putinowską propagandę, ale wówczas gdy wyzywa praezydenta Andrzeja Dudę od " Ch....ów" i każe mu wyp?.lać! Ci panowieo bohatersko protestują (panowie umijają sobie wolny czas niczym groupie ? czyli fanki znanych muzyków podążające za swoimi idolami, wiedzione potrzebą bliskości z idolem ? oceniają każdy publiczny występ prezydenta!. Bohaterski protest obywatela "TW Anna" doskonale ukazuje czym jest straszna PiSowska dyktatura. Obywatel "TW "Anna "nie niepokojony przez admina lży sobie z prezydenta jednocześnie obrażając majestat Rzeczypospolitej jak pies łańcuchowy Putina. "TW Anna" ma zapewnione bezkarne zakłócanie dyskusji, zarzucanie narodowcom nazizmu, i bagatelizowanie współprace swoich środowisk z komunistami. Ci obywatele umilają sobie wolny czas niczym groupie ? czyli fanki znanych muzyków podążające za swoimi idolami, wiedzione potrzebą bliskości z idolem ? bluzgają każdy publiczny prezydenta . Bohaterski protest obywateli uzupełnia ten propagujący humor niemiecki.

Zgłoś
ryś15.02 o 09:38

A obecne rozdawnictwo jest na kredyt, ten niby "zrównoważony budżet" to zwykła propaganda TVP i PiS, w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca, wszyscy będą musieli latami spłacać te chore pomysły, te wszystkie plusy, socjale, zasiłki, to wyrzucanie naszych pieniędzy w spółki, banki, LOT i jego szemrane inwestycje

Zgłoś
ryś15.02 o 09:34

Ciągle ten wiek emerytalny i wiek emerytalny. Najgłupszy argument PiSowców jaki tylko słyszałem. Jak system będzie w pełni prywatny i dobrowolny to sam sobie wybierzesz kiedy będziesz chciał przejść na emeryturę. W obecnym ZUSowskim systemie uzależnionym od demografii i kolejnych pokoleń wskazany jest jak najwyższy wiek emerytalny. A co do płacy minimalnej to trzeba być skończonym idiotą żeby zarabiać minimalną lub nieznacznie powyżej. Dobry fachowiec sam narzuca pracodawcy ile chce zarabiać, a całą resztę roszczeniowych nierobów i roboli można zastąpić ludźmi ze wschodu, z Ukrainy, a nawet z Pakistanu i Bangladeszu, oni nie kręcą nosem jak Polacy, że niby za mało. Nikt wam nie każe robić za 1000 zł, możecie sobie założyć firmę i płacić sobie 5000 zł

Zgłoś
kuria ich mać15.02 o 08:51

Nie bądź obojętny ! Won z Dudą ! Aferzyści i złodzieje ! Wolne sądy !

Zgłoś
Pan Zmiana15.02 o 08:21

To prawda PO takie prawe i walczą w obronie demokracji, tylko zapomnieli jak to Polakom bez ich zgody podnieśli wiek emerytalny. I teraz myślą, że Polak tego nie pamięta i będą mu wmawiać kity o obronie prawa i sądów. Takie kity to małym dzieciom możecie wciskać.

Zgłoś
klas15.02 o 07:36

Psikuta, przecież twoja teściowa nie mogła nigdy zrozumieć wyboru swojej córki,a dzieci mają cię za czuba.

Zgłoś
Budka jest naszą nadzieją15.02 o 07:30

Prawdziwym mężem stanu jest za to III Koperta RP. Dlaczego zaprzestał wygłaszać orędzia będące prawdziwym powiewem wolności w tym kaczystowskim reżimie.

Zgłoś
Psikuta 15.02 o 05:52

Na Żoliborzu, w małym domeczku pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako, że kotów hodował parkę pokrytą sierścią miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną była dziewicą. Miał ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ!!

Zgłoś
Rocky14.02 o 23:39

U Ryśka znaczy brak płacy minimalnej to tyraj u mnie za 1000 zł miesięcznie buhahaha szuka fra....a.

Zgłoś
Pan Zmiana14.02 o 23:36

TRyś dla mnie to Ty możesz tyrać do 90 roku życia nie ma problemu Polacy wyrażają na to zgodę.

Zgłoś
Pan Zmiana14.02 o 23:32

Następny wszystko jest na kredyt, a deficyt równy 0

Zgłoś
ryś14.02 o 23:22

Po pierwsze - nadal nie ma żadnych pieniędzy i wszystko jest na kredyt, który społeczeństwo będzie spłacać latami, po drugie - wiek emerytalny powinien być podwyższony, po trzecie - nie powinna istnieć pensja minimalna, wszelkie zarobki powinny być przedmiotem negocjacji zainteresowanych stron

Zgłoś
Pan Zmiana14.02 o 23:06

A ile było za PO PSL na raka hipokryci? Sprawdźcie, a później piszcie prawdę.

Zgłoś
jasny gwint14.02 o 23:01

Pieniądze na tv dali ale na raka nie! Dlatego nie głosuję na Dudę.I po kiego mi taki rezydent.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Koronawirus. Czy jest powód do obaw?
dzisiaj o 07:19/ Aktualności
Wiedzą wszystko o św. Maksymilianie
dzisiaj o 07:02/ Aktualności
30. rocznica wyborów i pieczęć od gminy
dzisiaj o 06:33/ Aktualności
Antyaborcyjny film w kinie? Propozycja Kołacińskiego
wczoraj/ Kultura
Czy salę gimnastyczną uda się wybudować taniej?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube