reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Co gubi Beatę Kempę?

Aktualności13.02 o 09:26Komentarzy: 257
- Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej - tak Beata Kempa w rozmowie z TVN24 tłumaczyła swoje słowa o Krzysztofie Śmiszku jako "pierwszej damie".


Beata Kempa / źródło: Solidarna Polska

Pochodząca z Sycowa europosłanka Beata Kempa wygłosiła przemówienie na konwencji Solidarnej Polski. Partnera Roberta Biedronia nazwała "kandydatką na pierwszą damę". Jej słowa wywołały oburzenie u niektórych polityków.

- Ja powiedziałam o pierwszej damie. A tak nie jest? A nie ma pretendenta do pierwszej damy? No jest pretendentem. To jest oczywiste - powiedziała Beata Kempa, cytowana przez TVN24.

- Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej. Mam do tego prawo. Natomiast jeśli pan Biedroń zostanie prezydentem, a zakładam, że tak się nie stanie, ale gdyby tak się stało, no to mamy pierwszą damę - dodała.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych potępia słowa polityk i w tym kontekście ocenia, że rządzący podsycają nastroje nienawiści, która niszczy Polskę.

- Homofobiczne wystąpienie Beaty Kempy pokazało to, o czym mówimy od kilku lat. Rządzący naszym krajem szowinistyczni nacjonaliści i fundamentaliści religijni z PiS celowo podsycają nienawiść do osób innych narodowości, orientacji seksualnej czy narodowości. Nacjonaliści rządzący Polską odkryli, że wzbudzenie lęku i zarażenie ludzi nienawiścią sprawia, że łatwiej można kontrolować nastroje społeczne. Dzisiaj upolitycznione przez PiS prokuratury praktycznie nie wszczynają postępowań przeciwko neonazistom i skrajnej prawicy - czytamy w komunikacie.

Zobacz też: Kempa o partnerze Biedronia [WIDEO]

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (257)

Maria15.02 o 16:11

Do @Pan Zmiana cały czas nawijasz o tym wieku emerytalnym bo to był kluczowy argument pis-u aby pociągnąć za tym jak najwięcej zdesperowanych ale...dzisiaj jest obniżony dla ciebie o 2 lata i jak doczekasz a może już jesteś okaże się,że twoja emerytura jest tak mała,że BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ do us****j śmierci /jeśli ci zdrowie pozwoli/wtedy nie narzekaj tylko przyjmij na klatę jak facet z jajami i żyj....To ile jest warte świadczenie emerytalne widać już dzisiaj a za parę miesięcy będzie to jałmużna dla wieku polaków

Zgłoś
Psikuta 15.02 o 13:59

10 minut i się wyżygalem..

Zgłoś
Psikuta 15.02 o 13:48

Zapraszam na TVN... Można zobaczyć Wiecowego Pajaca... pięter.doli napięcie... rzyg podchodzi...

Zgłoś
ryś15.02 o 13:21

No jak ktoś ma za dużo w dupie i zbyt duże mniemanie o sobie to pogardzi każdym pieniądzem. Ja już zarabiam 12 tysięcy i nie potrzebuję pensji minimalnej, ale gdyby nie te złodzieje z PiS, gdyby nie bandycki ZUS i podatki, które są zwykłą kradzieżą, to miałbym na spokojnie w granicach 18-20 tysięcy

Zgłoś
Pan Zmiana15.02 o 12:27

Ryś to tyraj możesz nawet zarobić 10 tyś złotych, a pracowników sprowadzają z Bangladeszu bo wątpię, aby Polak lub obywatel Ukrainy pracował u Ciebie za 1000 zł miesięcznie.

Zgłoś
Pamiętliwy15.02 o 12:23

Wolne Sądy kto to wymyślił. Zwykłemu człowiekowi PO PSL podwyższył wiek emerytalny, ale czy zrobiło to też Sędziom? Proszę to sobie sprawdzić?

Zgłoś
Hermenegilda z "Bilda&quo15.02 o 09:49

Co zabawniejsze, było to moje pierwsze spotkanie z obywatelami TW"Anna", TW "Helmuta" i przedstawicielem humoru niemieckiego. . . Codziennie można z ich wypowiedziami spotkać się na tym portalu. Dzielą się swoimi bolączkami a także jak TW "Anna" wyzywa pana prezydenta od ch....ow" i każe jemu wyp?.lać z Polski!!." Atrakcją" dyskusji na portalu są wypowiedzi TW "Anny" I to nie wtedy gdy prowadzi jawną pro putinowską propagandę, ale wówczas gdy wyzywa praezydenta Andrzeja Dudę od " Ch....ów" i każe mu wyp?.lać! Ci panowieo bohatersko protestują (panowie umijają sobie wolny czas niczym groupie ? czyli fanki znanych muzyków podążające za swoimi idolami, wiedzione potrzebą bliskości z idolem ? oceniają każdy publiczny występ prezydenta!. Bohaterski protest obywatela "TW Anna" doskonale ukazuje czym jest straszna PiSowska dyktatura. Obywatel "TW "Anna "nie niepokojony przez admina lży sobie z prezydenta jednocześnie obrażając majestat Rzeczypospolitej jak pies łańcuchowy Putina. "TW Anna" ma zapewnione bezkarne zakłócanie dyskusji, zarzucanie narodowcom nazizmu, i bagatelizowanie współprace swoich środowisk z komunistami. Ci obywatele umilają sobie wolny czas niczym groupie ? czyli fanki znanych muzyków podążające za swoimi idolami, wiedzione potrzebą bliskości z idolem ? bluzgają każdy publiczny prezydenta . Bohaterski protest obywateli uzupełnia ten propagujący humor niemiecki.

Zgłoś
ryś15.02 o 09:38

A obecne rozdawnictwo jest na kredyt, ten niby "zrównoważony budżet" to zwykła propaganda TVP i PiS, w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca, wszyscy będą musieli latami spłacać te chore pomysły, te wszystkie plusy, socjale, zasiłki, to wyrzucanie naszych pieniędzy w spółki, banki, LOT i jego szemrane inwestycje

Zgłoś
ryś15.02 o 09:34

Ciągle ten wiek emerytalny i wiek emerytalny. Najgłupszy argument PiSowców jaki tylko słyszałem. Jak system będzie w pełni prywatny i dobrowolny to sam sobie wybierzesz kiedy będziesz chciał przejść na emeryturę. W obecnym ZUSowskim systemie uzależnionym od demografii i kolejnych pokoleń wskazany jest jak najwyższy wiek emerytalny. A co do płacy minimalnej to trzeba być skończonym idiotą żeby zarabiać minimalną lub nieznacznie powyżej. Dobry fachowiec sam narzuca pracodawcy ile chce zarabiać, a całą resztę roszczeniowych nierobów i roboli można zastąpić ludźmi ze wschodu, z Ukrainy, a nawet z Pakistanu i Bangladeszu, oni nie kręcą nosem jak Polacy, że niby za mało. Nikt wam nie każe robić za 1000 zł, możecie sobie założyć firmę i płacić sobie 5000 zł

Zgłoś
kuria ich mać15.02 o 08:51

Nie bądź obojętny ! Won z Dudą ! Aferzyści i złodzieje ! Wolne sądy !

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube