reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zapisy na siódmy Bieg Szerszenia

Sport10.02 o 07:12Komentarzy: 2
Ruszyły zapisy na 7. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca.* * *

Zapraszamy na 7. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański, który odbędzie się 27 czerwca 2020 r. o godz. 21:00, start i meta na dziedzińcu Zamku Książąt Oleśnickich. Dystans do pokonania dla zawodników to tradycyjnie 10 km.

Jak co roku przygotowujemy dla Was szereg niespodzianek, które z czasem będziemy odkrywać . Nie zabraknie sportowej rywalizacji, sielankowego nastroju nocy świętojańskiej w zamkowym otoczeniu, trasy biegu wiodącej zielonymi terenami wzdłuż stawów i terenów wodonośnych, biesiady, teatru ognia, atrakcyjnych pakietów startowych oraz niepowtarzalnego klimatu naszego biegu. A co więcej...? tego dowiecie się już wkrótce :)

Tradycyjnie wydarzeniem towarzyszącym będzie świetna, sportowa zabawa dla najmłodszych czyli MeritumRun - Bieg Małego Szerszenia.

Jest nam niezwykle miło, iż wspierają nas tak utytułowane polskie lekkoatletki jak: Iwona Bernardelli – ambasadorka biegu, m.in. olimpijka, rekordzista polski na 20km, Justyna Święty-Ersetic – twarz biegu, m.in. mistrzyni Europy na 400m indywidualnie oraz w sztafecie, Danuta Cieślak – twarz biegu, olimpijka, multimedalistka mistrzostw Polski.

Jak co roku niezwykle istotny dla nas jest cel charytatywny - tym razem podczas zapisów macie możliwość wsparcia leczenia Tosi Wiśniewskiej - maleńkiej oleśniczanki dla której szansą na życie jest bardzo kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Zachęcamy z całego serca.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu klubowego oraz wydarzenia gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach dotyczących biegu.

A tym czasem zapraszamy do zapisów:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5477

KB Szerszeń Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Sowa12.02 o 18:30

Dużo szumu przed, a bieg kameralny i bez znaczenia

Zgłoś
ryś10.02 o 16:00

Brawo Pan Janek!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube