reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 28 lutego. Imieniny Romana, Makarego, Lutomira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Szpital zachowa ciągłość

24.01 o 13:41Komentarzy: 60Kategoria: Aktualności
Krzysztof Wywrot potwierdził, że oprócz lekarzy interny, także część chirurgów złożyła wypowiedzenia. Natomiast uspokaja, że oleśnicki szpital będzie nadal funkcjonował.


Krzysztof Wywrot, dyrektor zespołu szpitali / źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

17 grudnia Starostwo Powiatowe w Oleśnicy oficjalnie zdemontowało plotki o rzekomych planach zamknięcia oddziału chirurgicznego oleśnickiego szpitala. Nie wyjawiono natomiast skąd, ani w jakim celu miałyby się pojawiać plotki na temat chirurgii.

- Oddziałowi nie grozi ani likwidacja, ani ograniczenie działalności. Zostanie w nim zachowana ciągłość wykonywania wszystkich zabiegów - uspokajał w tym samym materiale dyrektor placówki Krzysztof Wywrot.

Na jednym z posiedzeń Zarządu Powiatu Oleśnickiego poruszano tą sprawę. Jarosław Polański stwierdził nawet, że wykonywane są telefony do pacjentów, których ktoś miał straszyć o rzekomym zamykaniu chirurgii.

W rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl dyrektor Wywrot potwierdza, że oprócz lekarzy z interny, odchodzi także część zespołu chirurgów. - My wiemy o tym , że interna i chirurgia idą do Brzegu, tak samo jak naczelna pielęgniarka. Pozostałe nie złożyły wypowiedzeń - słyszymy.

- Od 1 marca normalnie przyjmujemy i pracujemy - zapewnia dyrektor. Mówi też, że chirurgia na pewno będzie normalnie pracowała, a dodatkowo wciąż prowadzi rozmowy sprawie uzupełnienia składu personelu oddziału wewnętrznego.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (60)

Pacjent28.01 o 00:28

To kto w końcu edchozi z wewnętrznego, bo ja wiem,że dr Król, Lewczuk, Tyras, Badian , Zagrajek, Rezydenci. Nie zostanie nikt. Kto ich ma zastąpić w pracy na oddziale i izbie przyjęć ? Kto obsadzi 60 dyżurów ? Dr Wójcik, ale z kim ? Jak ogarną pracę. Kto będzie wykonywał badania specjalistyczne i leczył ciężko chory Kto w końcu odchodzi z chirurgii , bo ja wiem , że wszyscy się zwolnili. Dyrektor kłamie , że trzech chirurgów odchodzi, a ja wiem że wszyscy : dr Krawczuk . Krywiak, Snowyda, Sęk, Janeczko , Masternak i Rezydenci. kto nas zbędzie leczył . Kto obsadzi 60 dżurów, poradnię, endoskopię, pracownię USG Kto wykona1500 skomplikowanych zabiegów operacyjnych rocznie ? Proszę szczerze odpowiedzieć Panie Wywrot. Pochwalił się Pat tymi informacjami Panu Staroście ? On też nie widzi problemu ? Może Pani Jagielska zatrudni równie wykwalifikoawny specjalistyczny personel ? Czekamy na informację kogo , za ile i kiedy ? Mam wrażenie, że to wszystko niebawem runie, razem z waszymi posadami Państwo Dyrektorzy i Panie Starosto i sznowni Rani Powiatu. Chyba już czujecie odrzynanie tyłków od stołka. Dobrze, że do Brzegu nie jest tak daleko, a te zespoły są zawsze otwarte na nasze potrzeby. " Dziękujemy" Panu Cegleckiemu. Jest Pan usatysfakcjonowany ?

Zgłoś
Xxx26.01 o 14:59

A Naczelną została ponoć p.R...inicjatorka listy za pozostawieniem Dybizbanskiego na stanowisku dyrektora-jak jej nie wstyd.Nie ma godności ani honoru

Zgłoś
Mikuś26.01 o 08:47

Wiem kto! ZERO czyli NIKT...

Zgłoś
Zgadnij kto26.01 o 08:44

Lata rozczochrana za dyrektorką i donosi dyrektorowi

Zgłoś
MojaOlesnica.pl25.01 o 21:29

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Izy25.01 o 20:05

Nie nerwujcie sie, ginekologia zostaje, może nawet zajmie lozka po innych oddzialach.

Zgłoś
chore to25.01 o 15:29

bo tam chodzą przed aborcją i po aborcji aby się wszystko udało

Zgłoś
Katolik25.01 o 14:44

Kaplica w szpitalu gdzie się wykonuje abircje no błagam...Boże ty widzisz a nie grzmisz

Zgłoś
do SR25.01 o 11:52

Faktycznie przy tych lekarzach, którzy są obecnie na internie to wskazane by było aby kaplica była czynna 24h

Zgłoś
SR25.01 o 11:48

Czynna cala dobe bedzie kaplica w ktorej uzyskasz sakrament chorych. Przy braku lekarzy wiara cie uzdrowi. Moze zamiast szukac lekarzy trzeba poszukac innego dyrektora.

Zgłoś
do no cóż25.01 o 10:52

Jak już to " pacjencie " pajacu.

Zgłoś
Czytelnik25.01 o 10:49

Długo nie trzeba było czekać

Zgłoś
no tak25.01 o 10:29

widzę tu taki rodzaj pojebanego myślenia - rządzą słabi ludzie związani z PO od długich lat, nie mają sukcesów zawodowych też od długich lat, ale winę na kogoś trzeba zwalić za swoją niekompetencję, to winny jest kto?- PiS- a jak rządziła PO przed 2015 i szpitale masowo upadały to już PO nie było winne? - musi być czarny lud- aby móc na kogoś zwalić swoje nieudacznictwo i niekompetencję to takie typowe dla kretynów

Zgłoś
no cóż25.01 o 10:20

poziom intelektualny a tym bardziej kultura osobista @pacjęcie już dawno pojechały na DŁUGIE WAKACJE, bez terminu powrotu, piszący zawsze na tym portalu dostosowuje się do ogólnego poziomu piszących a że nie jest to portal o wysokich lotach więc pisze się w podobnym tonie do czytających - nie warto się wysilać i tworzyć poezję bo to coś jak rzucanie pereł przed świnie

Zgłoś
Czytelnik25.01 o 10:20

No to się zaraz trolle pisowskie odezwą

Zgłoś
do Prac25.01 o 10:18

Masz świętą rację

Zgłoś
Prac25.01 o 10:17

W całym kraju jest podobnie jak w Oleśnicy .Oddzialy się zamyka.Nieklóte szpitale sie zamyka.Likwiduje pomoc nocną i świąteczną,likwiduje dyzury aptek.Kolejki rosną A rządzi PiS i wpiera ludziom ciemnotę że jest lepiej .I ciemny lud to kupuje!

Zgłoś
Pacjent25.01 o 10:14

I to są właśnie ludzie o odpowiednim poziomie intelektualnym i kulturze osobistej - żenada

Zgłoś
nie pierdolę ale oceniam25.01 o 10:08

.....idioto rozumiesz że przed 2015 roku ten szpital chylił się ku upadku?Czy ty gamoniu nie rozumiesz że zmiana dyrektora najpierw jednego a potem przyszedł ten młody facet i spowodował że szpital zaczął się podnosić ? Czy ty wiesz, że ten młody dyrektor swoim młodzieńczym zapałem REANIMOWAŁ TRUPA i doprowadził do użyteczności a nawet zaczęła się poprawiać OPINIA o szpitalu oleśnickim, wielu patrzyło i nie wierzyło że ten szpital da się uratować?A jednak, udało mu się i całemu nowemu personelowi - tylko na KRÓTKO! W tej chwili obecny dyrektor znalazł się w trudnej sytuacji dla siebie bo przede wszystkim lepiej zarabia od poprzednika i zaczyna narzekać.Tamten nie narzekał i ciężko pracował nawet skompletował zespoły lekarskie i pielęgniarskie.A dziś obecny szuka lekarzy i narzeka że nie ma ich!Trzeba rzeczywiście albo być idiotą aby tego nie dostrzec albo osobą o złej woli.

Zgłoś
do no cóż25.01 o 09:56

Co ty pier.....lisz, jakie zaufanie ? To dlaczego każdy kto może szerokim łukiem omija ten szpital i wybiera inną placówkę ? Niech odchodzą, nikt nie będzie po nich płakał a może w końcu będzie lepiej.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
30. rocznica wyborów i pieczęć od gminy
dzisiaj o 06:33/ Aktualności
Antyaborcyjny film w kinie? Propozycja Kołacińskiego
wczoraj/ Kultura
Czy salę gimnastyczną uda się wybudować taniej?
wczoraj/ Aktualności
Koronawirus we Włoszech. Relacja oleśniczanek
wczoraj/ Aktualności
Oleśnica Razem o podwyżkach cen za śmieci
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube