reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 26 lutego. Imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Chirurgia zostaje w szpitalu

17.01 o 18:30Komentarzy: 56Kategoria: Aktualności
Dyrektor zespołu szpitali Krzysztof Wywrot zdementował pogłoski o planach zamknięcia oddziału chirurgicznego.


Krzysztof Wywrot, dyrektor zespołu szpitali / źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

W grudniu informowaliśmy, że lekarze oddziału wewnętrznego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy złożyli wypowiedzenia swoich umów z jednostką.

- Lekarze interny złożyli wypowiedzenia. O chirurgach oficjalnie mi nic nie wiadomo, ale mówi się o tym. Wszyscy wpisali, że powody rezygnacji są takie same - "z przyczyn osobistych". Przypuszczam, że idą do Brzegu - mówił wówczas portalowi MojaOlesnica.pl Krzysztof Wywrot, dyrektor zespołu szpitali. Informował też o poszukiwaniach lekarzy na wakaty.

Niedawno Starostwo Powiatowe w Oleśnicy oficjalnie zdemontowało plotki o rzekomych planach zamknięcia oddziału chirurgicznego. Nie wyjawiono natomiast skąd, ani w jakim celu miałyby się pojawiać plotki na temat chirurgii.

- Oddziałowi nie grozi ani likwidacja, ani ograniczenie działalności. Zostanie w nim zachowana ciągłość wykonywania wszystkich zabiegów - uspokaja w tym samym materiale K. Wywrot.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (56)

Psychiatra 22.01 o 18:16

Teoria spiskowa

Zgłoś
O to chodziło22.01 o 15:03

George zrealizował cudzymi rękoma kilka rzeczy. Wybrał swojego człowieka na dyrektora szpitala w Oleśnicy - wcześniej razem dyrektorowali w Ostrzeszowie. Zemścił się doprowadzając do zwolnienia Rogala, za co szpital niebawem zapłaci kilkaset tysięcy odszkodowania. Za odejście ekipy Krawczuka, który swego czasu śmiał zająć jego miejsce w Namysłowie szpital straci co najmniej milion na procedurach onkologicznych i wysokospecjalistycznych chirurgicznych. Zatrudnienie za wszelką cenę następców to będzie przepłacanie za kota w worku. George liczy pewnie na to, że pacjenci z Namysłowa zostaną w Namysłowie, a nie nadal będą leczyć się w Oleśnicy, czy pójdą za lekarzami do Brzegu. Blokując budowę bloku operacyjnego w Oleśnicy gwarantuje to sobie na kilka lat. Mając dostęp do wszelkich dokumentów wie wszystko o oleśnickim szpitalu - lis w kurniku. Trudno podejrzewać, że działa dla dobra szpitala oleśnickiego, a nie dba o swój. Tu jego działania jako członka zarządu i Lekarza Naczelnego Szpitala w Namysłowie budzą wątpliwości czy powinien być jednocześnie radnym, członkiem komisji zdrowia powiatu z konkurencyjnym szpitalem. George dopiął swego, ale mocno przy tym przegiął.

Zgłoś
s21.01 o 14:44

Wywrot słabe korzenie a dla niektórych bardzo potrzebny.

Zgłoś
Pacjent20.01 o 16:05

Tym z Namysłowa zależało na szpitalu. Tobie prac chyba nie bardzo

Zgłoś
Oleśniczanin20.01 o 15:38

Ty Prac pewnie jesteś zw wschodu.

Zgłoś
Prac20.01 o 14:47

Ty oleśniczanin chyba jesteś z Namyslowa

Zgłoś
Oleśniczanin20.01 o 13:50

Prac nie ośmieszaj się a zacznij myśleć.

Zgłoś
Prac20.01 o 13:17

Komentarze głupie .Od kiedy szpital w Polanicy w ruinie?Jak rogal zwalniał to była cisza .Jak teraz sami odchodzą to wina kogo.?Ich samych.Miłość jest ślepa

Zgłoś
.20.01 o 08:50

Dyrektorze Wywrot kocham Pana pracujesz wspaniale i szybko doprowadzasz piąty szpital do ruiny.

Zgłoś
Pacjent20.01 o 00:36

I Cegła dopiął swego. Zwolnił Rogala i Dybizbana. Omamił starostę i zarząd, posadził swojego kolesia na na stanowisku dyrektora, tylko nie przewidział , że spawa będzie miała ciąg dalszy. Rozwalił szpital. Odchodzą wszyscy interniści i chirurdzy. Ale podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Tylko co my pacjenci mamy zrobić. Gdzie będziemy się leczyć. Co na to Wywrot. Czemu nie zostawił dra Marka S. ? Co na to Starosta. Też się zwolnią ?

Zgłoś
Pacjent20.01 o 00:35

I Cegła dopiął swego. Zwolnił Rogala i Dybizbana. Omamił starostę i zarząd, posadził swojego kolesia na na stanowisku dyrektora, tylko nie przewidział , że spawa będzie miała ciąg dalszy. Rozwalił szpital. Odchodzą wszyscy interniści i chirurdzy. Ale podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Tylko co my pacjenci mamy zrobić. Gdzie będziemy się leczyć. Co na to Wywrot. Czemu nie zostawił Marka S. ? Co na to Starosta. Też się zwolnią ?

Zgłoś
!19.01 o 22:09

Nie było żadnych plotek tylko dyrektorek chciał nastraszyć mieszkańców ze chirurdzy każą im iść za sobą. A on dzielny dyrektor temu zapobiegł - nie ma to jak podłożyć ogień żeby wyjść na dzielnego strażaka. Tyle ze pacjenci sami wiedzą u kogo chcą być operowani i pójdą tam gdzie chcą a nie gdzie wywrotka im każe .

Zgłoś
Kupią czy drwią z nas?19.01 o 21:36

Chirurgia zostaje w szpitalu..... . No brawo, to jest osiągnięcie. Naprawdę, obecnie rządzący Oleśnicą znają się na rzeczy.

Zgłoś
Sekretarka19.01 o 21:15

Porozmawiajcie z ludźmi z 4 p.i z 3 p.... Takiej atmosfery i zatrucia toksynami nigdy nie było...Pani J...i pani P. rzadza jak chcą a przy tym totalny brak kultury i empatii bije od obydwu pań...Ciekawe co jeszcze uknują....Brawo zarząd ,brawo starosta...Zresztą cały szpital źle mówi o tych paniach ,a reszta udaje,,że lubi kierowniczki,bo boją się stracić pracę....A na naczelną szykuje również koleżanke,która latała z listami za pozostawieniem D....na stanowisku dyrektora..He he he he...Ale jaja!!!!!

Zgłoś
??19.01 o 20:35

Ciekawe kto będzie robił endoskopie bo ci co przychodza z brzegu to tam nie robią

Zgłoś
Równia pochyła19.01 o 18:29

Jeżeli to prawda co piszecie, że dr Marek S. odchodzi że szpitala to sprawa jest bardzo poważna.

Zgłoś
Ala19.01 o 15:47

Do pac no jasne że dyrektor nie steruje hihi bo to też trzeba potrafić Z tego co widać to umiejętności brak ale inne za niego dają radę i wszystko rozwalają

Zgłoś
Szkodagadac19.01 o 15:27

Oczywiście ze Wywrot nie steruje, on nie umie niczym kierować a rozwala właśnie czwarty szpital. Marek odchodzi bo ma dość chamstwa w jego stronę od dyrekcji. Od początku dyrektor chciał się pozbyć ludzi zatrudnionych przez poprzednika, polityczna zemsta starosty. Nieważne ze opinia szpitala wielokrotnie lepsza niż kilka lat temu. Ze lepszy wygląd od środka i na zewnątrz. Większa oferta leczenia. Ważne ze ceglecki nie lubi rogalskiego. Lekarze sobie poradzą. Pielęgniarek wszędzie potrzeba. A ty pacjencie pojedź do Wrocławia bo o ile nie jesteś w ciąży i nie stać cię na prywatny poród - nie będziesz miał tu czego szukać

Zgłoś
Pac19.01 o 14:19

Do Marii.Marek S. nie musi odchodzić sam chce .Nikt nie musi odchodzić.Ktoś steruje tym bałaganem ale na pewno nie dyrektor

Zgłoś
maria19.01 o 12:57

Najbardziej szkoda, że po ponad 30 latach musi odejść człowiek, który uratował wielu oleśniczan. Nikt nie patrzy teraz na poświęcenie ludzi, lecz na układy. Kto teraz zajmie miejsce dobrego chirurga, Marka.S.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Hotel Garden zaprasza na Dzień Kobiet
dzisiaj o 07:22/ Aktualności
Termin bierutowskiej sesji samorządu
dzisiaj o 06:26/ Aktualności
#offlinechallenge w SP1 w Oleśnicy
wczoraj/ Aktualności
Koniec śmieciowego terroru w Sycowie!
wczoraj/ Aktualności
Piotr Kwaśny zostanie sekretarzem w Sycowie?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube