reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pomoc dla dużych rodzin i weteranów [ZDJĘCIA]

Aktualności14.01 o 15:02Komentarzy: 50
W Urzędzie Miasta Oleśnicy odbyła się dziś konferencja prasowa na temat Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny i Oleśnickiej Karty Weterana.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w Urzędzie Miasta Oleśnicy odbyła się konferencja prasowa burmistrza Jana Bronsia, jego zastępczyni Edyty Małys-Niczypor i dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Janusza Marszałka na temat Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny oraz Oleśnickiej Karty Weterana.

Z pierwszego programu mogą skorzystać rodziny mające na utrzymaniu co najmniej troje dzieci, natomiast karta weterana to program adresowany do osób biorących udział w misjach wojskowych poza granicami kraju, posiadających status weterana lub weterana poszkodowanego, mieszkających w Oleśnicy.

Wnioski o przyznanie kart są dostępne na stronie internetowej MOPS mopsolesnica.gov.pl oraz można je pobierać i składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej - ul. Kilińskiego 2, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 15:30.

- Program "Oleśnicka Karta Dużej Rodziny" ma charakter otwarty i ewaluacyjny, zakłada stałe poszerzanie kręgu podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w programie, ale też aktywny udział oleśnickich rodzin. Aby stać się partnerem programu wystarczy złożyć osobiście lub pocztą elektroniczną oraz pocztą tradycyjną formularz - deklarację. W formularzu określane jest między innymi: wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych i okres udziału w programie - informuje MOPS. Na chwilę obecną zniżkami objęte są towary i usługi 21 podmiotów gospodarczych z Oleśnicy, w której z programu korzysta aż 395 rodzin. Władze miasta zachęcają potencjalnych partnerów do partnerstwa przy obu inicjatywach.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (50)

i16.01 o 07:23

Do Muńka.. Zapraszam Cię do pracy na lodowisko po 12 godzin bez przerwy na obiad . Za marne pieniądze. To z pewnością nie będziesz uśmiechnięty po jednej takiej zmianie.

Zgłoś
Pedofil15.01 o 23:38

Mnie się czasem pomyli 9latka z 18latką, one teraz tak dojrzale wyglądają...

Zgłoś
Muniek15.01 o 22:12

Ten Atol to porażka. Niemiła obsługa. Na łyżwach też był przypadł z KDR. Obsługa taka że odechciewa się zniżek. Pewnie o to chodzi.

Zgłoś
Ania15.01 o 22:07

Te @nia Te dzieci miały 9 lat. No weź się pomyl z 18 latkiem. Bez jaj.

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:21

Ja i Opozycja zawsze mówimy prawdę, a opinia plebsu który wierzy w bajki PiS, narodowców i kościoła nie mają znaczenia, to jest margines społeczny i patologia która nie ma prawa głosu

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:21

Ja i Opozycja zawsze mówimy prawdę, a opinia plebsu który wierzy w bajki PiS, narodowców i kościoła nie mają znaczenia, to jest margines społeczny i patologia która nie ma prawa głosu

Zgłoś
Oleśniczanin15.01 o 17:13

sipytna,ty podobnie jak totalna opozycja mówisz prawdę wtedy jak się pomylisz i na tyle cię stać haha.

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:07

Sam jesteś szajbomenem i lizydupą, będę po tobie powtarzał, nie będę się wysilał i olewam twoje opinie o mnie. Coś jeszcze?

Zgłoś
@NIA15.01 o 16:56

Ania puknij się w głowę. Skoro brak naklejki to karta nie ważna Chyba logiczne. Obowiązkiem rodziny jest dopilnowanie aby karta była ważna itd. Może np 1 z dzieci skończyło 18 lat i wtedy już z dwójką nie kwalifikują się do zniżek na Kartę DR. Nikt nikogo nie naciąga. Wręcz są proponowane tańsze wersje jak klient się nie orientuje. Np byłem świadkiem jak wchodziło kilku chłopaków to został zaproponowany bilet rodzinny o czym nie wiedzieli. Jakbyście się orientowali ceny zostały przywrócone sprzed roku czy nawet 2. Wiecznie niezadowoleni, może plecy miałyby wam jeszcze myć.

Zgłoś
Oleśniczanin15.01 o 16:33

sipytna,byłeś szajbomenem w 2019 r.i teraz mocno pracujesz aby zostać lizidupą 2020 r.Powodzenia masz to jak w banku.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube