reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 20 stycznia. Imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pomoc dla dużych rodzin i weteranów [ZDJĘCIA]

14.01 o 15:02Komentarzy: 50Kategoria: Aktualności
W Urzędzie Miasta Oleśnicy odbyła się dziś konferencja prasowa na temat Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny i Oleśnickiej Karty Weterana.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w Urzędzie Miasta Oleśnicy odbyła się konferencja prasowa burmistrza Jana Bronsia, jego zastępczyni Edyty Małys-Niczypor i dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Janusza Marszałka na temat Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny oraz Oleśnickiej Karty Weterana.

Z pierwszego programu mogą skorzystać rodziny mające na utrzymaniu co najmniej troje dzieci, natomiast karta weterana to program adresowany do osób biorących udział w misjach wojskowych poza granicami kraju, posiadających status weterana lub weterana poszkodowanego, mieszkających w Oleśnicy.

Wnioski o przyznanie kart są dostępne na stronie internetowej MOPS mopsolesnica.gov.pl oraz można je pobierać i składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej - ul. Kilińskiego 2, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 15:30.

- Program "Oleśnicka Karta Dużej Rodziny" ma charakter otwarty i ewaluacyjny, zakłada stałe poszerzanie kręgu podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w programie, ale też aktywny udział oleśnickich rodzin. Aby stać się partnerem programu wystarczy złożyć osobiście lub pocztą elektroniczną oraz pocztą tradycyjną formularz - deklarację. W formularzu określane jest między innymi: wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych i okres udziału w programie - informuje MOPS. Na chwilę obecną zniżkami objęte są towary i usługi 21 podmiotów gospodarczych z Oleśnicy, w której z programu korzysta aż 395 rodzin. Władze miasta zachęcają potencjalnych partnerów do partnerstwa przy obu inicjatywach.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (50)

i16.01 o 07:23

Do Muńka.. Zapraszam Cię do pracy na lodowisko po 12 godzin bez przerwy na obiad . Za marne pieniądze. To z pewnością nie będziesz uśmiechnięty po jednej takiej zmianie.

Zgłoś
Pedofil15.01 o 23:38

Mnie się czasem pomyli 9latka z 18latką, one teraz tak dojrzale wyglądają...

Zgłoś
Muniek15.01 o 22:12

Ten Atol to porażka. Niemiła obsługa. Na łyżwach też był przypadł z KDR. Obsługa taka że odechciewa się zniżek. Pewnie o to chodzi.

Zgłoś
Ania15.01 o 22:07

Te @nia Te dzieci miały 9 lat. No weź się pomyl z 18 latkiem. Bez jaj.

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:21

Ja i Opozycja zawsze mówimy prawdę, a opinia plebsu który wierzy w bajki PiS, narodowców i kościoła nie mają znaczenia, to jest margines społeczny i patologia która nie ma prawa głosu

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:21

Ja i Opozycja zawsze mówimy prawdę, a opinia plebsu który wierzy w bajki PiS, narodowców i kościoła nie mają znaczenia, to jest margines społeczny i patologia która nie ma prawa głosu

Zgłoś
Oleśniczanin15.01 o 17:13

sipytna,ty podobnie jak totalna opozycja mówisz prawdę wtedy jak się pomylisz i na tyle cię stać haha.

Zgłoś
sipytna15.01 o 17:07

Sam jesteś szajbomenem i lizydupą, będę po tobie powtarzał, nie będę się wysilał i olewam twoje opinie o mnie. Coś jeszcze?

Zgłoś
@NIA15.01 o 16:56

Ania puknij się w głowę. Skoro brak naklejki to karta nie ważna Chyba logiczne. Obowiązkiem rodziny jest dopilnowanie aby karta była ważna itd. Może np 1 z dzieci skończyło 18 lat i wtedy już z dwójką nie kwalifikują się do zniżek na Kartę DR. Nikt nikogo nie naciąga. Wręcz są proponowane tańsze wersje jak klient się nie orientuje. Np byłem świadkiem jak wchodziło kilku chłopaków to został zaproponowany bilet rodzinny o czym nie wiedzieli. Jakbyście się orientowali ceny zostały przywrócone sprzed roku czy nawet 2. Wiecznie niezadowoleni, może plecy miałyby wam jeszcze myć.

Zgłoś
Oleśniczanin15.01 o 16:33

sipytna,byłeś szajbomenem w 2019 r.i teraz mocno pracujesz aby zostać lizidupą 2020 r.Powodzenia masz to jak w banku.

Zgłoś
sipytna15.01 o 15:57

Sam piszesz bajki a ja mam rację i piszę prawdę

Zgłoś
JANUSCH15.01 o 15:47

Po stylu Pańskiej wypowiedzi " doktorze " wnioskuję ,że "doktor " to może być Pańska "ksywka" spod celi ale w żadnym wypadku tytuł.

Zgłoś
doktor15.01 o 11:27

sipytana skończ te bajki dla ubogich po sposobie twoich wypowiedz stawiam że masz skończone max zawodówkę ewentualnie zacząłeś cos wieczorowego. masz kompleksy i to widać na forach wszystkich wyzywasz i straszysz człowiek inteligentny tak się nie zachowuje no cóż jakoś próbujesz dowartościować swoje małe zakompleksione ego freud miał na to mądre określenie.

Zgłoś
aspiryna15.01 o 11:13

Do nas nikt nie lata. Znajomi i dzieci same przychodzą i nie są zapraszani. A ty płać skoro tak Cie lubią. Hehe. Okaz do lecenia

Zgłoś
sipytna15.01 o 10:27

A mi szkoda ciebie, twoich znajomych i bliskich że wykorzystujesz tych ludzi do tego żeby koło ciebie latali za frajer. W życiu nic nie ma za darmo i każdy się kiedyś upomni o swoje

Zgłoś
sipytna15.01 o 10:25

Ty potrzebujesz psychiatry, a twoją opinia na mój temat mnie nie obchodzi, nie jesteś osobą kompetentną ani upoważnioną do oceny stanu mojego zdrowia, a każdy psycholog, psychiatra i terapeuta powie, że jestem okazem i wzorem zdrowia psychicznego ale też fizycznego dlatego tacy jak ty mi zazdroszczą i żeby podbudować swoje ego wymyślają na mój temat niestworzone idiotyczne rzeczy

Zgłoś
Nina15.01 o 10:24

I za pieniądze @sipytna kupi sobie towarzystwo i kolegów. No z bliskimi będzie ciężko. Bogaty nie jest to widać z gatki, ale na pewno chce być. Takie podejście sam dla siebie jest ok, ale gdyby ciebie w wieku 20 lat dopadła choroba cieżka i miałbyś z tym żyć do końca życia nie dorobiłbyś sie i kasy byś nie miał a ktoś musiałby cie utrzymać. Głupio gadasz aż mi szkoda

Zgłoś
Ja sie pytam15.01 o 10:14

Sipytna tak pięknie po inwestowałeś szmal w akcjach, ubikacjach, w funduszach i kapeluszach a na dobrych lekarzy psychiatrów to co - już brakło??

Zgłoś
roro15.01 o 10:02

@cus - Tak naprawde to te karty wszystkie cą gówno warte. Jedynie co się liczy to zniżka na pociąg o ile ktoś jeździ i na Atol o ile uznają zniżkę nic więcej i to zarówno dla dziecka i rodzica. O jakich obiadach mowa, zasiłkach alimentacyjnych , dodatkach mieszkaniowych to przy KDR nic takiego nie ma.

Zgłoś
sipytna15.01 o 09:47

Stać mnie na prywatną opiekę i na to żeby cały sztab ludzi biegał koło mnie 24/7 a system jak najszybciej musi się zmienić, zastępując obecny który musi upaść z wielkim hukiem. Ten system już teraz w tej chwili jest bankrutem i trzeba do niego dokładać z podatków a kiedyś będzie jeszcze gorzej i nie pomoże robienie dzieci ani potem z nich niewolników. Wasze emerytury nie będą nic warte. Już dawno powinniście pomyśleć o tym by inwestować w fundusze, akcje, nieruchomości a przede wszystkim złoto i Bitcoiny. ZUS tylko wam zabiera i nic wam nie da, ja już od dawna jestem na to nastawiony i dlatego się zabezpieczyłem. Szkoda że tylko wasze natalistyczne pomysły i te całe emerytury oparte na demografii i pokoleniach odbywają się kosztem, krzywdą i cierpieniem dzieci które są zmuszone do tego by na was robić. Aa mi ich szkoda

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Pożar w bierutowskim domu dziecka
wczoraj/ Aktualności
Zamek otworzy się jeszcze bardziej!
wczoraj/ Ciekawostki
Ile dla Tosi zebrano w Atolu?
wczoraj/ Sport
Plan kolędy w oleśnickich parafiach
wczoraj/ Aktualności
Zbytowianki w Smardzowie
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube